Pride to este niekedy?

Príspevok v téme: Pride to este niekedy?
AG572

Zdravim, som uplne smutna a uz ma nebavi takto zit. Mam uz tolko rokov ze som mala byt podla niektorych vydata a aspon jedno dieta. Aj by som to rada, ale nedari sa mi najst toho praveho co mam robit?? Mam vela napadnikov ale ani k jednemu z nich necitim viac ako kamaratstvo, a na silu to nechcem robit. Prote mala som pred 3rokmi vazny vztah, boli sme spolu 5r. uz sme sa chceli brat, lenze akosi to nevyslo a rozisli sme sa, uz su tomu 3r. A vobec sa mi nedari v tych vztahoch s muzmi, som z toho uz zufala, mala som za tie 3r. vela pokusov o vztah ale nic z toho nevyslo, vzdy ked sa zalubil tak to nevyjde.... ako mam tomu chapat? Fakt ma to uz takto nebavi, mam pracu ktora ma bavi som stastna ze ju mam, ale vnutorne sa citim uplne prazdna... mam v sebe strasne vela citov, lasku a nemam ju komu dat strasne by som ju chcela niekomu dat a nemam komu. Za tie 3r. som prezila aj mensie aj vacsie lasky, a jednu taku vacsiu ale aj ta skocila pre nejaky dovod. Uz nechcem byt sama, ked vidim ako kazdy ma niekoho a ja som stale sama tak ma to nebavi, kamosky sa vydavaju, kamarati sa zenia a ja ani len vztah. Naposledy som dostala navrh od jedneho chalana ze chce viac ako kamaratstvo ze chce vztah, ale co mam robit ked to tak necitim co mam fakt nasilu?
Co mam robit uz ma to nebavi, nemam uz chut takto zit.

RNG

Laska je ako slamenny ohen, prudko zblkne ale trva len kratko a zostane po nej len chladny popol.
Dobre priatelstvo, porozumenie a snaha partnerovi [pomoct vo vsetkom ale moze trvat cely zivot. Na to sa ale treba zbavit sebectva a individualizmu a zaujat stanovisko nie co mozem z partnera dostatr, ale ako mu mozem prispiet/pomoct.
Ak sa taki dvaja stretnu, tak je to asi na cely zivot, bez "velkej lasky" a rozburenych hormonov.Zeny toto obvykle nepochopia, lebo maju do hlavy nasadene tie idealy o laske a rytierovi na bielom koni, ale chlapi, pokial nie su prilis hormonalni to obcas vedia pochopit.
Ja osobne som mal to stastie, ze som to pochopil uz v 25 rokoch a podla toho som si hladal partnerku. Moja zena sice hladala tu "velku lasku" ale na stastie sa uspokojila aj so mnou,so vsetkymi mojimi nedokonalostami, hahaha.

p.d.

Ale spat k teme. Myslis si, ze vsetci sa beru len preto, ze su do seba sialene zamilovani?
Mne napr. staci ak mi je dievca sympaticke. Ak budem cakat na zamilovanie, tak to ma bude viac zaujimat evanjelium podla Jana o tom, ako to dopadne na konci sveta:)

p.d.

Jedna babka mi vcera povedala, ze kurenie plynom ju rocne stoji 70000 korun. Treba mat asi len jednu izbu, taku univerzalnu:) Sediet na zachode a pritom kukat do bedne by bolo super.

p.d.

Tak to ti gratulujem. Ja som len trosku spekuloval.
Tak dobre, vsetko, co som napisal doteraz, mozem v sekunde znegovat, no problem. Ale mozem napisat aj to, ze ste vynimkou, tou svetlou:)
Problem je v tom, ze mladi ludia su nuteni vycestovat do zahranicia za pracou.
--------------
Nemec zarobi cca. 1500 eur a krabicka cigariet stoji 5 eur, cize mesacne ho to stoji 150 eur, co je kolko percent? 10? A my mame platy cca. 400 eur a krabicka stoji 3 eura. Sme sa zblaznili?
Rakusan ma socialku 600 eur aj keby nic nerobil.
Vsak robte ako chcete.

bibiana.e

p.d.
TO je nezmysel, aj tu si mozem, alebo mozes najst niekoho po rozchode, alebo rozvode. TO nie je otazka geopolitiky ale ekonomickej inteligencie. Ja by som mohla svojho muza poslat do (vies kam) a on mna tiez, obaja by sme prezili, naucil ma prezit, ja som ho naucila zehlit. Myslim, ze toto je kazdeho vec, ako si zariadi, tak ma. Vyhovorky ze "Slovensko". Su aj horsie krajiny, 70% je ich v tej "horsie" kategorii a ludia tam preziju, ked sa rozvedu. Tie prijemne pocity skoncia, ked sa prestanu snazit. Ten moja ma prekvapi aj dnes, stale nieco vymysla, neviem kam na to chodi, ale tiez ho rada potesim, a tiez nevie kam na to chodim, a to ked ho dostanem sa mi paci.

p.d.

Ale do politiky som nechcel zabrdnut. Ja sa modlim aj za Fica, lebo u nas je to sucastou obradu.
Nemohli by ste tie cigarety zakazat alebo znizit cenu krabicky na 1 euro? Ci aj to nam nariadila Unia? Treba byt aj asertivny.

p.d.

Sorry, ak si to brala ako utok. Ja vychadzam zo svojich skusenosti. Ja uz zaspavam, tak ani neviem, co som chcel povedat. Kazdy nech si vyberie to, co ho oslovi.
Tam aspon ludia ziju, ale tu po rozvode si mozes najst tak akurat nejakeho ... .
I love myself better than you I know its wrong so what should I do?:)))

p.d.

Ludia tuzia po laske k opacnemu pohlaviu preto, lebo je to spojene s velmi prijemnymi pocitmi v hlave... Ale to raz skonci a ked ste sa nahodou stali aj dobrymi kamaratmi, tak to vydrzi aj do konca zivota.
To su moje nazory.