Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zvysit sebavedomie

Príspevok v téme: Ako zvysit sebavedomie
hviezda01

..existuje nieco,cim si clovek vie zvysit sebavedomie?nejaka literatura,kniha,alebo cokolvek...viem,ze to ma clovek v sebe,ale urcite sa tomu da aj trosku pomoct..chvilami mam pocit,ze som sebavedoma tak akurat,ale ked mam ist nieco riesit,alebo aj len sa niekde nieco opytat,tak uz som nervozna,ci to zvladnem,ci ma nevysmeju,prosto ma strach,vzdam to skorej,nez to vobec skusim..mala by som ist na pohovor kvoli praci,a uz teraz mam strach,ci tam nieco nepokazim

Zebro

cajickova, predtým ako si volala Albertovej si si to tu mala radšej poriadne prečítať. Čo nevidíš, že je to celé reklama Mr. Davida Hanca? A ešte aj dosť trápne skonštruovaná. Si dobre všimni hlavne ten príspevok luskáčika ráno o 05.56 hod. Hotový dobrodružný scenár: ona volá o polnoci, mladý muž zodvihne, ani sa nenahnevá, že ho vyrušila mimo pracovných hodín. Už to je desať bodov v jeho prospech. Začala najskôr nesmelo (veď ako inak) ale už po 5 minútach sa usmievala (!). Ďalších sto bodov pre Davida. Proste - zázračný terapeut. V závere to len zaklincovala svojim odhodlaním ísť k nemu na sedenie, pretože psychológ jej predsa nepomohol. Tento čarodejník to ale určite dokáže.
Dosť priehľadné, zvlášť pre človeka, ktorý pracuje v piar reklame ako ja. Ale chápem, že normálneho čitateľa to nenapadne, veď človek neočakáva takéto o-drby na fóre, kde by si mali ľudia predovšetkým pomáhať.
cajickova, netreba telefonátmi otravovať ľudí ktorí majú na programe prospešnejšiu robotu. Aj keď sú to naši priatelia. Ba dokonca tých by sme mali ešte viac chrániť pred somarinami. Nedal by som ruku do ohňa za to, že iskierka a luskáčik si to tu pekne rozohrali spolu. Idem radšej spať, z takýchto tráporín se mi chce zvracet pane biskupe!

cajickova

luskacik poznam lubku albertovu skoro dvadsat rokov. zacinala som u nej ako klientka, neskor sme sa zacali stretavat uz aj sukromne a snad mozem povedat, ze sme sa stali priatelky. aspon ja ju za svoju priatelku povazujem a som nesmierne stastna, ze mi je nablizku vzdy ked to potrebujem. preco tu ale pisem: nasla som tu tuto temu - aj sama som kedysi mavala problemy so sebavedomim. a prave citam prispevky. a je tu spomenute, ze albertova odporucala udajne tebe nejakeho davida hanca. kedze som to meno nikdy nepocula tak som lubke teraz zavolala a spytala som sa jej, ci vie kto to je. nemala ani potuchy. a ked som jej povedala preco sa vlastne pytam, ze na jednom fore sa ktosi odvolava na nu ze ho odporucala, tak sa len zasmiala, ze to si nemam vsimat, ludia toho nahovoria...
ma pravdu, asi by som si to nemala vsimat, ale uz kvoli nej ma to poburilo. naco taketo vymysly? naco sa schovavat za ludi, ktori uz maju svoje meno a protezovat cez nich niekoho ineho? ved to je trapne a nakoniec aj tak vyjde vsetko na povrch. ved ani to nie je nahoda, ze som si prave tuto temu precitala a ze lubku poznam. preco sa schovavate za jej meno? ved ak je ten clovek naozaj dobry, nestaci to iba napisat? preco pri tom treba aj klamat? toto nechapem. okrem toho lubka nikdy nikomu nehovori ze ona nestiha pacientov a dokonca ze by ich pchala niekomu inemu. a ak by to aj urobila, tak som presvedcena, ze by to bol nejaky renomovany psycholog alebo psychiater. ona je tazky profesional, nikdy by neposlala pacienta ziadnemu amaterovi. na to je velmi opatrna a svojich pacientov si vazi. je mi velmi luto ze meno takejto osoby niekto takto zneuzivat.

0vecka

lol jasne ze sa da sebavedomie naucit. Vy si akoze myslite ze a hitler narodil vychodil vysku a potom sa postavil na podium a spustil tie svoje nadcasove prejavy?? Jasne ze ne. Este jeho nadriadeny pocas prvej svetovej o nom pisali ze ma sice odvahu ale ani stipku vodcovskych schopnosti. Talent este nic nezarucuje a ani nedostatok talentu.

luskacik

Tu mi uz asi neodpisu. Nevadi, skusim si na to zalozit vlastnu temu. Potrebujem sa o nom nejake veci dozvediet este, predtym nez za nim zajdem. Vcera som sa odhodlala mu zavolat. Bolo uz sice pred polnocou ale on to zdvihol!! :-D prekvapenie maximalne. Zacala som nesmelo, po 5 minutach som sa uz len usmievala, a to je zrejme ucel, tak to ma byt:-) velmi sa tesim, ze u mna sa crta posun vpred, nie len kvoli jednemu telefonatu, ale tomu, ze uzsom sa konecne odhodlala nieco so sebou robit:-) a velmi zvazujem osobne stretko, na 90% som rozhodnuta, idem do toho, psychologicka mi nepomohla, sama si neporadim, takze nemam co stratit.
Je tu niekto este okrem iskierky, kto p. Davida Hanca pozna? kludne sa podelte o skusenosti

luskacik

Tato tema ma celkom zaujala, toto forum sledujem dlho, ale nikdy mi nenapadlo prispiet. Velmi som nemala cim, ale teraz vidim, ze mam rovnaku skusenost.
- Iskierka, nedas mi kontakt na seba prosim, chcem sa spytat na nejake veci ohladne toho chlapika, ktory ti pomohol. Na tej stranke, ktoru si sem dala, ma uvedene meno a teraz ako si to citam, som si spomenula, ze raz mi nejakeho Davida Hanca odporucila dr.Albertova, bo ona uz vraj nestiha novych pacientov. Teraz tuto moznost zvazujem, no rada by som realnu skusenost od niekoho, komu sa on uz venoval. Ja konkretne ani nepotrebujem rady ohladne sebavedomia, ale skor vztahy riesit. Odpis prosim

jedulka

ze všeho nejdříve musíš změnit názor na sebe.Mít se rád, takový jaký jsi.
Ano je v tom i pěknej kus drzosti.
Dá se to trénovat v realitě dnes a denně.

hviezda01

iskierka-dakujem,mam 40 rokov...pokial som robila v BA,tak som sa citila lepsie,teraz uz pol roka robim v dedine,kde byvam,a zda sa mi,ze uplne upadam

iskierka

vojto, ta tvoja posledna veta je iba z casti pravda. vplyvom roznych okolnosti sa clovek moze zmenit, aj jeho povahove crty, aj sebavedomie, ale musi chciet samozrejme.
vojto inak uz davno som sa chcela spytat..ty si lost? :) same zmeny tuto, odkedy som tu bola naposledy :) lost sa ti uz nepacil, alebo ti zrusili ucet? :)

hviezda a kolko mas rokov?

Vojtoo

asi poctom sexualnych partnerov :)
dnes je to in, cim viac balis a pretiahnes, tym viac si "normlany clovek"
plus alkohol a ine navykove latky...
idealne je si potom aj sadnut za volant, tak to robi tisice slovakov simulatalne kazdy cas a den (aj necas).
na literaturu sa vyser, teoria pekna, namotavka ako v nejakej sekte, ale skutek utek, v relaite nemas sancu si s tym pomoct, proste drzost.
bud mas sebavedomie vrodene alebo s iv prdeli.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zvysit sebavedomie - Fórum - ZDRAVIE.sk