Uzkostlive stavy

Príspevok v téme: Uzkostlive stavy
klasik44

Dobry den prajem.
Moj problem spociva vo viacerych faktoroch, ktore mi neskutocne komplikuju zivot. Mam 33 rokov a dlhodobo ma trapi stres, strach a nadmerna nervozita, no cim viac sa zaoberam a skumam svojimi problemami, tak som dospel k diagnoze, ze mam "UZKOSTLIVE STAVY", dost som ohladom tejto temy scitany no aj tak Vas chcem vsetkych poprosit, ktory do toho aspon trochu vidia, alebo maju podobny problem, nech mi poradia co s tym, popripade co nato, lebo dusim sa vo vlastnom tele a neviem si pomoct. Potreboval by som na zaciatok nejake volnopredajne lieky, chcel by som dat najprv sancu prirodnym produktom pred chemiou... POMOZTE...dakujem

ljhcsjkhfwh

Ahoj aj ja som to mala, po konzultacii s homeopatom som zacala uzivat SEDATIF PC. 3xza den, jednu tbl. Aj ked tam je po dvoch, staci po jednej. Ber to kym Ti to bude pomahat, co bude. Nevratilo sa mi to zatial.

Marilynka

Je to v dnesnej dobe normalne.. kazdy inak preziva stres a situacie...

vsetko ide dopredu, ludky zivot je az kdesi vzadu... na prvych miestach su materialne veci, prachy a podobne, potom starosti ako na to zarobit a potom praca ako to tam prezit...a podobne...

mas pocit ze to na teba cele padne a pytas sa sam seba otazky ako co kde...co bude, preco to bolo, ako?

Nevies sa zmierit s vecami ktore sa stali, ktore sa mozu stat..

no na to je len jedno...vyrozpravat sa...chod za psychologickou alebo mas rodinu znamych co ta vypocuju podporia povzbudia...musis to vsetko dostat von...

ziadne tabletky... to nerob...to bude len horsie a znicis sa este viac...

proste pomaly sa vyrovnavaj s vecami ktore ti nejdu ze nejdu...nebud na seba taky prisny, neocakavaj nic.. proste ber veci take ake su..nehladaj na nich chybu a neocakavaj nic...

neuspechy bez ako vyzvu a nastartovanie...tes sa kazdy den a vsimaj si len usmev...

VZDY JE RIESENIE....

na to nezabudni...a to co bolo malo byt a to co bude bude... nezmenis to...

klasik44

rozumiem, ze neurol ci lexaurin mi pomozu, kedze v podstate su to uz antidepresiva, no ja by som chcel v prvom rade uprednostnit zatial nejake lieky, tabletky co su vytvorene na prirodnej baze, proste pred chemiou mam velky RESPECT

klasik44

dakujem Vam vsetkym, co ste mi prispeli svojimi nazormi a radami, urcite to vsetko vyskusam, no potreboval by som aby ste mi este poradili nejaky liek(tabletku), ktoru by som uzil, len fakt v pripade nudze, aby som sa skludnil a normalne fungoval. DAKUJEM

smajlík

stačí sa len tešiť z každej maličkosti okolo ktorej prejdete a ktorú prežijete, v každom človeku nájsť niečo dobré, dasť sa na šport, ktorý vám vyhovuje, fakt to takto prežívať a modliť sa. Za chvíľku bude po probléme.

XXXX4778522

Trpím niečím podobným zo začiatku mi veľmi pomáhali lieky Persen - nie sú na predpis a sú na prírodnej báze, a takisto čaje - medovka, ľubovník, valeriánka lekárska napr. Moje problémy boli neskôr vážnejšie a teraz beriem 3x denne Neurol - ten mi pri panickom ataku zaberie vždy. Veľmi som sa toho obávala, ale nakoniec som navštívila aj psychiatričku, ktorá mi veľmi pomáha. Niekdy sa stačí naučiť len správne dýchať, uvoľniť sa a prejde to. Len treba chcieť, všetko je to v tvojej hlave. Držím palce, lebo z vlastnej skúsenosti viem, že to nie je nič príjemné.

jedulka

Klasik44 jej promiň vždyť ty deprese nemáš!Omlouvám se posílám to často, je to dobrá práce ...Chápej to jako překlep ode mne.Jinak opravdu ven.Vždy jsem to zkoušela na sobě, jen tak si sednou a čučet do přírody.Před osmi lety trvalo 2hodiny a pak to prasklo,doslova, najednou klid a pohoda.Dneska už to musí být na několik dnů, pak přijdu domů a vidím to jasně,zlatá klec podvodu.Čtyřrohá mrcha!

klasik44

14Milan, bud dobry napis viac o tych 100% vytazkoch, hlavne ma zaujima ako na Teba posobia a ako Ti pomahaju...vdaka

Jedulka, s tou prirodou to urcite vyskusam, nieco na tom bude, lebo cim viac sa uzatvaram v izbe, tak tym viac premyslam a to mi fakt neprospieva, len myslim si ze to niesu depresie, no Ty si mi poslala link kompletne vsetko o depresii, ako to mam chapat??
UZKOSTLIVE STAVY=DEPRESIA ???????

Dominika1127

ale inak odporúčam upokojujúce bylinkove čaje,a niečo čo má upokojujúce a chladivé učinky napr.mentol...