Uzkostlive stavy

Príspevok v téme: Uzkostlive stavy
klasik44

Dobry den prajem.
Moj problem spociva vo viacerych faktoroch, ktore mi neskutocne komplikuju zivot. Mam 33 rokov a dlhodobo ma trapi stres, strach a nadmerna nervozita, no cim viac sa zaoberam a skumam svojimi problemami, tak som dospel k diagnoze, ze mam "UZKOSTLIVE STAVY", dost som ohladom tejto temy scitany no aj tak Vas chcem vsetkych poprosit, ktory do toho aspon trochu vidia, alebo maju podobny problem, nech mi poradia co s tym, popripade co nato, lebo dusim sa vo vlastnom tele a neviem si pomoct. Potreboval by som na zaciatok nejake volnopredajne lieky, chcel by som dat najprv sancu prirodnym produktom pred chemiou... POMOZTE...dakujem

Dominika1127

Ahoj,ja mám podobný problém,začalo to už velmí dávno ked som mala asi 10 rokov naši sa stále hádali a otec nás stále deptal a psychicky týral,vtedy som začala byť strašne citlivá a všetko si brať strašne k srdcu,nebolo dna ktorý by som nepreplakala mala som samovražedné myšlienky a čím som bola staršia sa to zhoršovalo,mávala som strašné bolesti hlavy z ničoho nič tak som šla lekárke a predpísala mi lieky na bolesti hlavy tie mi pomáhali ale z stále som mala úzkosť hlavne ked som sa trápila a bola som sama alebo som išla spať to bolo najhoršie mala som pocit ako keby sa mi oči sami od seba otváraju a ako keby ma to bolelo a vnútri úplna uskosť a samota,odkedy mám priatela ktorého velmi milujem je to lepšie ale ak sa náhodou pohádame tak to mám zase :-( takže si myslím že to záleží aj od toho v akej situácii sa nachádzaš a či si štastný alebo nie,ak nič nepomáha tak psychiater a ten ti pomože na 100% :)

jedulka

zdraví je kšeft!:-)Mnoho let žiji úzkostnou depresí.Už jsem taky radila, bez lékové formy pomoci, opravdu zabírají, ale lidem se do toho nechce a stále pláčou jak je jim zle.
Tak pro ty který s tím musejí žít, co dělat když to na vás přijde.Ven!Do přírody, spacák, celtu a nic jiného, když se vrátíte domů, bude Vám okamžitě jasný o čem mluvím.Byt vám přijde jak past.
Druhá rada chce hodně cviku, NEPŘEMÝŠLET!Zhluboka se nadechněte a vydechněte až dole z břicha. Ihned než se to rozběhne najděte si nějaký velmi zajímavý článek třeba na netě a schutí ho začněte čít.Jasně že plně myslíte na to co čtete.Je to hra s myslí, vysoká hra, chce to nepřemýšlet, nelekat se, nevnímat si a mít pocit, že si potřebujete něco zajímavého přečíst.Tak jděte a udělej te to.Do 10 minut je po panice a úzkostech.Nesmíte se bát, jde si předci jen něco přečíst.Tomu říkám rychlá sebeobrana.Zkuste ...

slováčka

Jezismaria tie ceny!

www.vnitrni-dite.cz

Ja som sa pred rokmi liecila z depky u Albertovej a uz to sa mi zdalo dost drahé, ale toto je proti tomu normalne sok. A to len za sedenia, rozhovory. Ja som brala lieky, za tie som musela platit, ale za sedenia som u Albertovej neplatila nic. To uz kde sme, co sa ti ludia nacisto zblaznili? Tak chcu pomahat ale asi len sami sebe a svojej penazenke.

14milan

Klasik44, dôverne poznám tieto stavy. Mám to každý deň, niekedy slabšie, inokedy silnejšie. Asi pred dvoma mesiacmi mi kolega poradil nasledovné produkty. Jedná sa o 100% štavy z tropického ovocia. Mne psychiatrické lieky odrovnali aj tak zníženú imunitu. Beriem to každý deň a striedam ich po užití flašky. Nebudem tu ďalej vykecávať, radšej si to pozri a urob si vlastný názor.

www.awa-shop.sk

www.awa-shop.sk

trubka

všetky tieto úzkosti poznám takisto :( už cca. 10 rokov... Točieva sa vám niekedy z úzkostí hlava aj tak, že najprv netušíte, že ide o úzkosť? Že na to, že ste mali nejakú problémovú situáciu, prídete až neskôr? Moje telo dosť často reaguje točením hlavy, neurologička mi povyšetrovala všetko možné asi, vraj som ok... občas neviem, či mám úzkosť z točenia hlavy, alebo točenie hlavy z úzkosti :(