Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lekár ma svojvoľne zaradil k svojim pacientom. Čo s tým?

Príspevok v téme: Lekár ma svojvoľne zaradil k svojim pacientom. Čo s tým?
veve.ricka

Chodila som do gynekologickej ambulancie jednej postaršej doktorky. Po čase som si vzala kartu a šla k inej do inej časti mesta. Tá postaršia však šla do dôchodku a na jej miesto prišiel doktor, ktorý ma bez môjho vedomia prihlásil vo februári ako svoju pacientku. Dnes som šla na prehliadku k mojej terajšej doktorke, ktorá mi oznámila, že ma nemôže vyšetriť, lebo som pacientkou iného doktora. Ja som o tom však nič nevedela. Čo s tým? Potrebujem si dať predpísať antikoncepciu a čoskoro odchádzam zo Slovenska. Dnes sa chystám osobne za tým doktorom, čím sa oháňať? Dá sa čosi také anulovať ak išlo o nechcené administratívne pochybenie doktora? Čo však ak to spravil naschvál? Aké mám práva? Ďakujem :)

kafe

oznám mu, že došlo k nejakému nedorozumeniu, lebo chodievaš už roky k inej gynekologičke, máš tam kartu. Neviem ako je to teraz, ale kedysi sa podpisoval papier, že som pacientka toho konkrétneho doktora... tak sa spýtaj, či ti môže ukázať nejaký tvoj podpis alebo na základe čoho si ťa pridal do svojej databázy, keď máš už kartu inde. A slušne ale dôrazne ho popros, nech si ťa vyradí z evidencie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lekár ma svojvoľne zaradil k svojim pacientom. Čo s tým? - Fórum - ZDRAVIE.sk