Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vždy so mnou bez slova prerušia kontakt - kde robím chybu?

Príspevok v téme: Vždy so mnou bez slova prerušia kontakt - kde robím chybu?
Magnolija

Môj problém spočíva v tom, že už sa mi tretí krát za tohto polroka stal ten istý \\\"príbeh\\\"... Nikdy nebol úplne rovnaký ale podstata rovnaká zostala - spoznala som chlapa, perfektne sme si rozumeli a potom zo dňa na deň so mnou prerušil kontakt. Bez akéhokoľvek vysvetlenia, bez akýchkoľvek náznakov že sa niečo deje, práveže mi to príde tak že skoro vždy pomaly v tom najlepšom.
S prvým chlapom som sa stretávala asi polroka, bolo nám spolu geniálne. Na poslednú sms mi napísal že ma veľmi rád uvidí a ozve sa hneď ako bude môcť. Odvtedy sa už nikdy neozval.
S druhým chlapom som sa stretávala mesiac. Boli sme spolu nonstop v kontakte lebo sme bývali od seba trocha ďalej - telefonáty, smsky, atď. On bol na mňa naviazaný viac ako ja na neho, stále to tvrdil, no ja som mu to opätovala. Predtým ako sa náš vzťah stihol posunúť sa však jedného dňa rozhodol že ma vymaže zo života. Neodpísal, nedvihol, koniec.
S tretím chlapom som sa nikdy nestretla osobne, iba sme si písali. No perfektne sme si rozumeli, mali sme rovnaký zmysel pre humor. Zasa to prišlo najskôr z jeho strany - on mi začal dávať komplimenty a chcel sa stretnúť. Predtým než sme to stihli ma taktiež odpísal. Respektíve - jedného dňa mi už neodpísal a nikdy viac sa neozval (a to sme boli uprostred celkom zaujímavej debaty ktorá nás oboch bavila).
Keď sa vám niečo takéto stane trikrát po sebe, začnete už samozrejme uvažovať nad tým, že chybu niekde robíte vy... Ale ja si ju neuvedomujem. Na nič nikdy netlačím, ani nie som zasa naopak príliš zdržanlivá. Zakaždým mi chlap začne prejavovať náklonnosť, ja mu dávam najavo že mi tiež nie je lahostajný, hovoria mi aká som super, krásna, vtipná a podobné očividne \\\"kecy\\\", a potom bez slova a bez vysvetlenia sa rozhodnú vymazať ma zo života.
Kde teda tú chybu robím?

smršť

nenapísala si nič také, z čoho by sa dalo usudzovať na nejaký spoľahlivý dôvod. napadol ma napr. zápach z úst, ale to by ich odradilo už na začiatku. alebo si možno o niektorých veciach hovorila tak, že to tým chlapom nebolo sympatické. ťažko povedať. ako napísal orol, bolo by ťa treba trocha poznať. veď ak máš nejaké kamarátky, určite ich nejaké vysvetlenie napadne.

ta3

Magnolija
trikrat, a do toho spada aj pripad ze ste sa ani nevideli, nie je ziadna statistika ktora by o niecom mohla vypovedat

Rena
… žeby sa muži báli pekných, vzdelaných a samostatných žien ?????????????
je to moj nazor

Wowo
pokrievka :-))

wowo1

ale zas.. nejaky sa najde .co oceni stihle inteligentne atd.a najde sa aj taky co oceni tucnu kucharku:} na kazdy hrnec sa nejde pokrivka ,,alebo pokryvka ?ci prikrivka? a odkrivka ci prikryvka?alebo pokrievka?
dlho tu uz neopravoval nikto gramatiku trebalo by mi to vysvetlit

mlcaniejahni

Vobec nikde nemusis robit chybu jednosucho si natrafila na cocosov s ktorymi si sa nezhodla ja som na tom podobne bola ale mna ty dvaja koko... vobec nepritahovali z mojej strany absollutne nezaujimavy nepritazlivy nebola iskra akosa hovori typovo sa ku mne vobe nehodili takze som rada ze som s nimi sa viac nemusela stretnut.jeden len furd o jedle hovoril druheho furd len svrbelo a prchky furd nadrzany typ ja ine yypy milujem.

Proste si ich nezaujala ja nalr nmsm tada prilis spolocenskych hlasnych hlucnych muzov ale tichsich proebojnych taktnych diplomatickych silovnych a nie hlasnych kokosov

nic nelutuj ako chodot s niekym kto ti svojou byyostou nerozbuchal srdce len strata casu.to musi byt chemia al to.nie je tak vtazkych csdoch sa nepodrzite obojstrsne to musi byt.

beskyd

môže to byť aj tým, že si málo interaktívna, ja som tiež už takto pár babám prestal písať práve z tohto dôvodu. mnohé ženy sa vôbec nevedia vyjadrovať a majú slabé komunikačné schopnosti, mizernú gramatiku a ani po štylistickej stránke to nie je bohviečo:( ...píšu bezobsažne, prípadne holými vetami s deficitom kreativity a vlastných myšlienok, ktoré by vedeli sprostredkovať a podať adresátovi:P

orol

Magnolija

tvoj popis je nedostatocny a postrada
podstatne veci

ak chces vediet, kde robis, resp. nerobis chybu

patrilo by uviest viac o tebe

pretoze vsetko so vsetkym suvisi

tiez sa nezmienujes, ci s tymi dvoma muzmi si mala sex

ale vsak to je tvoja vec, vsakze

agnes998

Podla mna si len mala smolu na debilov. Ze sa to stalo 3 krat po sebe bude podla mna nahoda. Ja som kedysi tiez mala taketo obdobie ze sa mi chlapi s ktorymi som sa zoznamila viac neozvali a tiez som si vtedy hovorila, ze co je na mne preboha vadne. Ale potom to obdobie preslo, napriek tomu, ze som na sebe nic nezmenila. Mozno mali ti muzi niekde priatelku alebo dokonca manzelku ku ktorej sa po flirtovani poslusne vratili. Alebo boli s priatelkou rozideni a potom sa k sebe vratili. Moznosti je viac, bolo to vsak od nich hodne ubohe. Pokial mas priatelov tak na tebe asi nic vadne nebude.

lilyianka

buď im do cesty prišlo niečo zaujímavejšie ako si ty .... alebo ťa chceli len na sex a keďže videli, že z tvojej strany sa dalo hovoriť o nejakeh náklonnosti, radšej to stopli a zdupkali ..... alebo je chyba v tebe, neviem v čom, nepoznám ťa .....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vždy so mnou bez slova prerušia kontakt - kde robím chybu? - Fórum - ZDRAVIE.sk