Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hlavne chlapsky nazor (ale aj žensky je vitany)

Príspevok v téme: Hlavne chlapsky nazor (ale aj žensky je vitany)
polepet

ahojte, rada by som si nechala poradiť alebo aspoň vypočula vaš pohľad na vec. neviem, či ako každa ženska, ale citim sa najlepšie, ak viem čo si ľudia myslia a nerada nechavam veci len tak.
v jeden večer ma môj kamarat začal bozkavať. ja som sa potom už začala odťahovať a vyhybať sa tomu, pretože podľa mňa nemal až taku jasnu hlavu (no nehovorim, že bol opity). na druhy deň sa nikto z nas na tu temu nevyjadril a doteraz sme obaja ticho. odvtedy sme sa nevideli, ale pisali sme si. moja otazka znie: mam sa s nim o tom porozpravať? lebo neviem, či si to nepamäta alebo sa len hanbi, jednoducho neviem :D keďže sa už istu dobu pozname, nechcela by som aby sa mi vyhybal alebo pripadne ak sa na mňa inak diva, žeby si myslel že oňho nemam zaujem. ďakujem :/

hana6543

určite sa ho na to opytaj,budes to neskor lutovat,ked sa neopytas,nech to uz skonci akokolvek .. mne sa stalo nieco podobne a lutujem ze som to nezacala skor riesit, teraz nie sme ani kamarati :(

polepet

riadil si inštinktami a nerozmyšľaš s čistou hlavou, nie je v tom nič viac a ja som hlavne rada, že sa medzi nami ako priateľmi nič tymto nezmeni a nesčudnie.

polepet

taakže, pohovorili sme si o tom! fuh. bublina praskla a je to v poriadku :) pamäta si to, niektore veci sme si ešte ujasnili a nerobi z toho veľku vec. vyrozpravali sme sa celkom a nič by sa medzi nami nemalo zmeniť. myslim, že to dopadlo dobre :) ďakujem vam všetkym!

ta3

ak sa ho sucho opytas: a co ta pusa?, mozno zaradi spiatocku a ak ho nechces stratit, ja by som povedala toto: nemozem zabudnut na Tvoj bozk, odtiahla som sa preto, lebo by som sa s Tebou rada bozkavala ked budeme obidvaja triezvi, co povies, islo by to? ak ho nechces stratit, musis ho trochu povzbudit, lebo Ty si fakticky jeho bozky odmietla

lilyianka

ale to sa nikdy nedozvieš, kým sa nespýtaš ... pozri každý sme sti na to dali svoj názor a napr ten môj nemusí byť správny, len mi prišiel v tejto situácii najlogickejší , to však neznamená, že to tak aj je ..naaber odvahu sa spýtaj sa

polepet

možno nestarať sa by bola lepšia cesta, ako byť sklamana z toho, že na to chce zabudnuť, lebo na niečo take už myslieť nechce.

polepet

keby som bola ina, joj, lenže ja som nerada, ak okolo mňa lieta nejaka bublina, ktora nepraskne ani nič, lebo sa jej nikto nechce dotknuť. radšej nech nelieta nič a mam prazdnu hlavu

lilyianka

tak sa ho to spýtaj cez správu .. chceš to vedieť? chceš!!tak čím skôr tým lepšie .. čo najhoršie ti môže odpísať? že to tak nebolo myslené, že aby si si nenahovárala , ež budete len kamaráti ...a to nie je nič, prečo by sa svet zrúril

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hlavne chlapsky nazor (ale aj žensky je vitany) - Fórum - ZDRAVIE.sk