Hlavne chlapsky nazor (ale aj žensky je vitany)

Príspevok v téme: Hlavne chlapsky nazor (ale aj žensky je vitany)
polepet

ahojte, rada by som si nechala poradiť alebo aspoň vypočula vaš pohľad na vec. neviem, či ako každa ženska, ale citim sa najlepšie, ak viem čo si ľudia myslia a nerada nechavam veci len tak.
v jeden večer ma môj kamarat začal bozkavať. ja som sa potom už začala odťahovať a vyhybať sa tomu, pretože podľa mňa nemal až taku jasnu hlavu (no nehovorim, že bol opity). na druhy deň sa nikto z nas na tu temu nevyjadril a doteraz sme obaja ticho. odvtedy sme sa nevideli, ale pisali sme si. moja otazka znie: mam sa s nim o tom porozpravať? lebo neviem, či si to nepamäta alebo sa len hanbi, jednoducho neviem :D keďže sa už istu dobu pozname, nechcela by som aby sa mi vyhybal alebo pripadne ak sa na mňa inak diva, žeby si myslel že oňho nemam zaujem. ďakujem :/

polepet

osobne až za dlhšiu dobu, myslim, až tak skoro to nebude. je pravda, že ma to zaujima, ale čo ak by bolo lepšie, ak by som o tom mlčala i ja? ach, keby som mohla vidieť do buducnosti alebo čitať myšlienky :/

lilyianka

ak ťa to tak strašne zaujíma a píšete si práve tak sa ho to spýtaj ... ak by ste mali byť spolu až o mesiac, tak ťa to možno už ani nebude zaujímať, alebo sa môže hocičo stať ... ak budete spolu zajtra, tak radšej osobne .. skôr uvidíš reakciu .. cez písmenká to môže hocijako zahrať, ale keď ho budeš vidieť, gestá, mimiku a pod. neskryje

polepet

neviem, či to mam spraviť čim skôr lenže prostrednictvom spravy, lebo neviem kedy by sme sa videli osobne najbližšie. alebo ozaj počkať až na osobny kontakt

Hrac

ak mas o neho zaujem tak sa ho to spytaj, ak nemas tak sa nepytaj :-) ale skusil, ty si sa odtiahla tak je v tom, ze nemas o neho zaujem

lilyianka

ved je to jednoduché, napíš mu, čo tá pusa? a je to .... daj vedieť ako si dopadla .. aj keď ja si myslím, že on si to pamätá, ale nechce sa k tomu vracať, lebo sa to nemalo stať .. môj osobný názor