Steniatko cika a kaka na postel

Príspevok v téme: Steniatko cika a kaka na postel
nikolkaaaa

Prosim vas stalo sa vam niekedy to,ze ked steso steniatkom doma,tak cika a kaka pekne tam kam ma,na plienku ako som ho naucila,ale akonahle ho na chvilu nechym same,ze idem prec...a ono si to vsimne vyskoci mi na postel a ocika a okaka mi to tam.Mam pocit ako keby to urobilo naschvsl lebo ked sme doma to vobec nerobi.Co mam robit?uz ma nebavi to prat vsetko stLe dookola.Vzdy ju zato vhresim..vcera to urobilo uz stvrty raz a povedala som si dost a dala ho do kuta a dovolila som mu odist az o 15 minut...poradte..ked sa nauci vyskocit na gauc bojim sa ze aj tam bude cikat kakat!Inak napriek tomu ze ma 3 mesiace je to velmi sikovna fenocka,uci sa veci rychlo,vie uz sad ut,zostat,na voditku pekne ide ale toto?

orol

Zasady vychovy cistotnosti psa ( vid treti odstavec )
www.psyaskrecky.estranky.sk

3. Domaci vycvik ( vid odstavec 2 )
pes.napady.net

Odstavec 6 prva veta
www.muj-pes.cz

Posledny odstavec
blog.vetpoint.sk

Nacvik psa na toaletu (treti odstavec druha veta)
www.bramonk.sk

a m n o h o desiatok a stoviek dalsich odkazov, o knihach s kynologickou a polovnickou tematikou ani nehovoriac

Vsetky uvedene zdroje

p o t v r dz u j u

moj vyjadreny nazor

orol

Myval

a este nam prosim prezrad

aky konkretny vycvik ty pouzivas u trojmesacneho psika

v zmysle, aby ti necikal a nekakal po byte

Naja85

Este pre TinuM: alfa rolling by som pouzila len v krajnej situacii ako je napadnutie mna alebo mojho psa inym psom, ak by islo o zivot alebo zdravie moje alebo mojho psa(vtedy by som vsak pouzila vsetky dostupne prostriedky na odvratenie utoku). Tato metoda nepatri do ruk laikom( a vacsina psickarov su len laici), lebo pri nej moze neskuseny clovek napachat vela zleho-ak nevies kedy prevalit, ako dlho zotrvat v danom stave a aj nasledne spravanie. Pri submisivnom psovi touto metodou, ak je vykonana nespravne, este viac prehlbis strach(moj pripad) a pri agresorovi len agresiu(neviem si predstavit ako prevalim na chrbat riadne nasrateho psa vacsich rozmerov bez toho, aby som ho este viac nenasrala a neschytala riadny kusanec niekde do tvare). Nie, tato metoda patri len skusenym, a vo velmi vynimocnych situaciach.

orol

Myval

kde som uvadzal, ze s 3 mesacnym psikom po najedeni sa ide BEHAT ???

ja uvadzam nieco uplne ine, ale ty nevies asi citat, vsakze

Naja85

Orol, ja som svoju fenku ako stena tiez hned nevynasala po papani, ale som pockala, lebo potrava sa najprv musi trochu stravit, aby mohlo ist nieco von-mozno aj polhodka a potom, ked som uz videla, ze uz to na nu ide, sup von. I ked nie vzdy som stihla:)(zobrat stena, privolat vytah, cakat na vytah, zletiet dole, vyletiet pred bytovku na travnik-uf, niekedy to trvalo aj par minut).

myval

to iste plati na nadmerne pitie vody ihned po cviceni a/alebo prechadzke !!!

ale v pohode, kludne si robte co chcete, nemal som sa ozyvat v prvom rade.

clovek chce pomoct a takto to dopadne :D

FAJN !

myval

orol

www.google.sk

Ak vies anglicky, en.wikipedia.org

kecy ?

studuj ;-)

2. Rigorous exercise done either right before a meal or right after one. You should wait one hour before feeding after exercise and one hour after eating before you let your dog run around.

www.dogbreedinfo.com

Seriozne, ty si RETARD ?

posielat psa po zradle von aby behal? ci mu budes drzat zadnu labku, aby sa len vyprazdnil?

sa uvedom, alebo kto si ty, ze sa do mna budes obuvat ?

orol

Myval ja si teba nevsimaj tak si nevsimaj ani ty mna

vyjadruj sa k teme, nie k mojej osobe

a ked uz mas nieco, daj relevantny odkaz a dokaz na umrtie 3 mesacneho psa, ktoreho zoberiem von hned po nakrmeni

v opacnom pripade su to len kecy

Bodka