Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa zbaviť nespavosti?

Anetka2244

Aj ja občas mávam problémy so spánkom. stále premýšľam, prechádzam sa po byte... len hlavne žiadnu kávu... tu je niekoľko dobrých rád, ako bojovať s nespavosťou: denzeny.sk

fitMonka

AC11, specialny extrakt z Uncaria tomentosa krasne upravuje spankove cykly, po par mesiacoch uzivania je spanok fajnovy a rano vstavam plna energie. Pozrite na energiabhip.sk

_meno

ahoj xxx66454111

tvoja nespavost je mozno znamenim tvojej neprejavenej aktivty.
mozes sa prejedat, spat, brat lieky - "pred svetom neutecies, ved svetom si aj ty sam, neda sa ujst pre sebou samim niet kam"

nieco by si mozno chcela spravit ... mozno nieco chces pred cim utekas ... mozno to ti neda spavat - lebo ty v skutocnosti nechces zo strachu spavat - ale naopak chces sa tesit zo zivota, byt aktivna.

vyskusaj sa do niecoho zahryznut - uvidis ako sa budes citit, si spokojna ze si sa vydala tym smerom alebo si uvedomis prave ze to nie je smer ktorym si sa chcela vydat .. ze nieco ine ta spravi stastnejsou.

nasleduj svoje dary, talenty, sny :)

erika474

Ahoj Silvia ked som bola ja tehotna tak som potrebovala 2 paplony jeden medzi kolena druhým som sa zakryla a neskor mi manzel kupil paplon s dierou co náhodou videl na ineternete je to super vec pouzivam ho stale a konencne sa nebudim na to ze mi je teplo

Kesic

Vsetci fakt pozoren citate :D Ona je tehotna preto nemoze spavat :D Silvia skus zmenit paplon a vankus mojej manzelke to pomohlo robi to divi ked mas dobry vankus a lahky paplon :)

Lokes

TAKZE....ak ma clovek depky, uzkost, nespavost, panicke ataky....a ma to DLHODOBO(+vracia sa to kazdeho pol roka, rok)...clovek proste nemoze za to a sam zmenou myslenia, malokedy relaxaciou(niekedy zmenou prace) nemoze tento stav zmenit....lebo ma "vybitu hlavu" - tzv. nieco v nej chyba. Doba je rychla, ludia sa vybijaju, stale na nieco myslia, porovnavaju sa, su nespokojni so vsetkym...cele to vedie(pozrite zvysujucu sa navstevnost psychologou) k uzkosti nespavosti.
Ja som sa trapil 4 roky, okrem toho ze za to mohla premnozena kvasinka candida(vypusta acetyldehyd - nici vitaminy B a neurotransmitery v hlave - ale to je ina tema.
Po psychickej stranke mozes skusat brat hocico volnopredajne- ako ja: persen, benosen, sedativ pc, same, brat kila horcika, draslika, pit litre caju...z dlhodobeho hladiska to nezabera.
Z liekov na predpis som mal 3 mesiace citalec. Nic.
A tak z rocnej studie na sebe(co som vsetko vyskusal) mi zabrali najviac tieto volnopredajne: vitamin D v rybom oleji(tekuty na lyzicu-nastuduj na nete)+tablety 5000IU denne, + najviac asi polotovar na vyrobu serotoninu - 5 htp. V SR ho v lekarni tazko zozenies(divaju sa na teba ako na debila). Najprv som ho uzival cez den na zmiernenie uzkosti, ale najviac mi zabral pred pred spanim(pekne som sa vyspal a na druhy den veselsia nalada. Teraz ho mam 3-ti mesiac a som v pohodke(kazdu zimu som maval depky), lepsie ako citalec na predpis, po ktory som uz si ani nesiel´potom.
Vyskusaj ho...ja to objednavam z USA z iherb...aj Slovaci to na nete preedavaju, ale 2x drahsie.
Nech sa dari....

Natalie

musí to súvisieť so psychikou :) mala som problémy dlhodobé s partnerom..väčšinou som išla spať okolo 10 o polnoci som bola hore zaspala som po hodine a zase som vstala o pol 3 a zaspala som o 5 a o 6 do skoly... rozisli sme sa nekomunikujeme spolu a citim sa uplne uvolnene, ziadne stresy nic a spim ako batola :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa zbaviť nespavosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk