Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zásnubný prsteň

Príspevok v téme: Zásnubný prsteň
Onering

Chcel by som Vás poprosiť o radu.
Som s priateľkou už skoro 6 rokov a už viac krát mi naznačila, že by očakávala aby som ju požiadal o ruku. Za iných okolností by som to urobil už dávno, lenže sme študenti. Keď sme sa o tom teoreticky rozprávali, tak svadbu by sme určite mali po skončení štúdia VŠ, za cca 2 roky, len priateľku by potešilo keby ju požiadam o ruku už teraz. Môj problém spočíva v tom, kedže som študent nemám financie nazvyš. I keď počas školy i cez prázdniny brigádujem kde sa dá, zväša mi to víde tak aby som si zaplatiť poplatky za šutdium (Intrák,ISIC,pomôcky atď...). Momentále mám nazvyš cca 200-250 €. I keď na nejaký zásnubný prsteň by to stačilo ale je to životná udalosť, niečo na celý život tak by som samozrejme chcel čo najlepší. Ale zase na druhej strane priateľka nie je zameraná na to, aby mala všetko najdrahšie a najlešpie, radšej spolu chodievame na dovolenky, výlety ako by sme si mali kupovať drahé veci a darčeky. Pekná spomienka je ten najlepší darček... Lenže teraz neviem. Takáto udalosť je len raz za život, tak do prsteňa by som chcel investovať čo najviac, lenže viac ako som spomínal si nemôžem dovoliť. Čo by ste poradili?

lilyianka

www.zlatnictvopanaks.sk mne sa tento prsteň ako zásnubný veľmi páči, aj keď osobne nemám rada "žltú"...... a nie je ani drahý a myslím, že by ju potešil .. inak je hrozne veľa stránok so zásnubnými prsteňmi v pohode cenách ..tak treba okukať :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zásnubný prsteň - Fórum - ZDRAVIE.sk