Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Výška dievčaťa

123marry

Ja mám tiež 167 ale chcela by som mať apson 170.Preto nosím opätky s ktorými mám niekedy aj 175 ;) Mám omnoho vyššie kamarátky a vôbec sa na svoju výšku nesťažujú , na vysokých ženách nieje hneď vidieť každé kilo :)

mifor

xxy - Komplexy robia nízkym ľuďom (nie som žiadny malý človek, som nízky človek) tí, čo ich považujú div že nie za ôsmy div sveta. Ja som sa fakt cítila ako cirkusová atrakcia, keď jeden malý zasran začal kričať na svoju mamu, "Pozri aká malá teta, aha mama, pozri aká malá teta!" A to ani nevravím o detstve, kedy som si užila posmeškov až-až. Ako keby som bola nejaké monštrum s tromi hlavami, alebo šiestimi rukami či nohami. Pritom som normálna žena, len nízka.

#

Cindy moja kočka ma 154cm a nosi len krátke sukne. Dlhé vôbec nie lebo nízkym ženám dlhé nejdú. A ma štíhle nôžky aj keď nie dlhé ale mne to nevadí.

Laara

Cindy..to, ze ma baba 176 cm este automaticky neznamena, ze ma stihle nohy..ja mam teda 165, co je priemerna vyska pre zenu..samozrejme nejake centimetriky by som mozno prijala, ale viem to zachranit opatkami, ked mam chut byt za cicu..no aj tak nosim vacsinou topanky bez podpatku, lebo tak sa citim najpohodlnejsie..a kludne si dam v lete minisuknu, lebo nohy mam stihle, pekne a vobec mi nepridu kratke :D

me and me

Cindy, chapem ze si ju chcela podporit, ale nemas pravdu a nemusis sa navazat do nizsich bab. Ja mam 166 a mam dlhe a stihle a celkovo pekne nohy a minisukne veru nosim rada a casto a mam len same komplimenty. Zato poznam aj vysoke baby s nepeknymi nohami, ci uz hrubsimi alebo nepekne tvarovanymi lytkami, hrubymi clenkami, a dokonca aj vysoke baby nemaju vsetky dlhe nohy ako sa utesuju, niektore maju prilis dlhy driek a nohy kratsie. Ide o proporcie a pomery, ladnost kriviek a stavbu tela ktora robi nejaku postavu peknou alebo nepeknou, vyska to veru nie je.

Cindy353

podla mna najlepsia vyska pre zenu je 176 cm. to mozes nosit minisukne lebo mas stihle dlhe nohy, to si nizke baby nemozu dovolit.

Natuš.600

Ja mam 176 cm som vysoka a chuda...
A vsetci mi hovoria "zirafa" alebo "ako je tam hore?"
Neni to dobry pocit...
Ale neviem si s tym nijak dat rady...
Vedeli by ste mi nejako poradit???
:/

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Výška dievčaťa - Fórum - ZDRAVIE.sk