Výška dievčaťa

nikaroxy

Tak ja mam 173 a este aj opatky nosim takze mi to neprekaza.Ale myslim ze to nie je o vysle ale o vyzarovsni,pekne su aj nizsie aj vyssie zeny...myslim ze muzi to rovnako beru :)

Jaroslavo

Ideálna výška ženy pre mňa je cca 160 cm. No mal som aj holku čo mala 153 cm a teraz mám holku čo ma 156cm. Ja som ich ochranca : D som zaťažený na nižšie .

dievcatkopatko

Baby ja mam 16rokov a meriam 150cm..všetci vravia že malinka ale ja im vždy nato odpoviem ze malá ale šikovná...ale prijala by som keby mám aspoň 165cm.

lilyianka

neboj za pár rokov to bude iná fráza zo strany rodiny .... z aká si vysoká sa stane a kedy sa budeš vydávať :D

WildWind

a mna praveze doma zatazuju s tym, ze som nizka, ze by som mala este vyrast :D a vraj sa im zda ze sa zmensujem :D ale nie az takto ako teba, mas zvlastnu rodinu v tomto smere

WildWind

asi si moc chuda, alebo mas tensie ruky, nohy, nie? neviem, asi iba tak posobis stavbou tela, ja mam 171 a nikto zatial nezalamoval ruky nad mojou vyskou, podla mna 167 je taky priemer, skor to ma k mensej vyske zeny ako k vysokej

brca

12873949 takže tým sa nemusíš trápiť hmm nie sú len zvyknutý na niekoho vysokého vo vašej rodine ale to je nepodstatné :) na okolitý svet (to mi ver) pôsobíš ako normálna baba .)

12873949

TO MOJA CELA RODINA SA NA MNA TAK POZERA, NAPR. KED K NAM IDU NA NAVSTEVU TAK HNED ZE AKA SI VYSOKA PREBOHA PROSTE VZDY MA S TYM ZATAZUJU A NIEJE TO BOHVIE AKO PRIJEMNE A UZ MA TO NEBAVI!!!