Výška dievčaťa

Fleur-de-lis

Ja mám pocit, že som rástla do dvadsiatky :D Ale nie, trocha skôr to prestalo. Ale myslím, že je to individuálne.
Mne 167cm nepríde ako veľmi vysoká. Moja sestra má toľko a je aj chudučká.
Možno sa každému zdáš vysoká, lebo si ešte mladučká? O mne si stále mysleli, že som staršia než som bola lebo som bola vždy vyššia ako dievčatá okolo.
Ale má to výhodu, vždy mám výhľad, málokedy mi niekto cloní :D Akurát, že sa vo vyšších opätkoch už necítim tak príjemne, lebo mám šťastie na nízke kamarátky :(

Maoam

my sme mali na strednej spoluziacku, ktora opticky posobila minimalne na 170-172cm, lebo vyzerala postavou ako spageta, proste tenka ako ceruzka, v reali merala tusim 167-169cm maximalne...

Maoam

nie, len som sa pytala, cize sama extremne sledujes svoju vysku, ale aj keby si sa este potiahla par cm, budes stale v norme, do 172cm je vyska priemerna, vysoka zena je od 172cm nahor a samozrejme, zavisi aj od postavy, ako clovek opticky posobi, vysoka zena ak je chuda, posobi vyssie, ako skutocne je, je to ale len vizualny klam

12873949

neviem no uvidime ci narastiem lebo napr. sestra je uz od 14tich tak isto s vyskou(162cm) a aj ja som za posledne 2 roky vyrastla 2 cm a mama ma 160 a otec dajakych 180cm

PsychoPrincess

167 cm? Však to je úplne normálna výška... v tvojom veku som merala približne rovnako, dokonca ešte aj po dovŕšení veku dospelosti ma trochu vytiahlo a dnes je moja konečná výška 172 - 173 cm, čo si myslím, že nie je žiadny extrém, aj keď mnohým pripadám byť vysoká, ale to hlavne kvôli tomu, že som štíhla, takže na mnohých pôsobím ako stožiar :D.