Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rady - rozchod s chalanom

Príspevok v téme: Rady - rozchod s chalanom
Lentilkamatko

Ahojte pred 2 mesiacmi som sa rozišla s chalanom a chcem byť sním aspon kamarátka . Niesme spolu v žiadnom kontakte ani si nepíšeme ani nič. Akoby som ho mohla získať aspon ako kamaráta. Mám mu napísať alebo niečo? a prečo sme sa rozišli je fest nadlho. chcem len rady čo mám robiť. Čakám už dosť dlho a zabíja ma to . Vzťah by som už asi nechcela len sním chcem byť kamarátka,keďže pred vzťahom sme boly najlepší kamaráti. Ako by som mala ísť na to. Ďakujem.

miska hryzka

Kamaratstvo po vztahu je podla mna neudrzatelne, pretoze vzdy tam je jeden, ktory rozchodom viac trpi a nedokaze sa pozerat na to, ze uz nemoze byt s clovekom, ktoreho lubil.
Musis mu dat cas, a ani to nie je zarukou, ze to potom bude take iste ako predtym.
Skus mu napisat, a uvidis ako zareaguje, ale hlavne si bud ista, ze uz ho chces naozaj len ako kamarata a nedavaj mu falosne nadeje.

Agnes998

Najlepsie bude najprv nechat tomu cas, nech tie negativne pocity vysumia a potom to skusit, oslovit ho. Ak nebude mat zaujem tak sa s tym zmierit a hladat si ineho kamarata.

Lentilkaamat

Pretože som tým stratila aj najlepšiho kamaráta. a chcem byť sním aspon na tej úropvni,že sa budeme normálne baviť a nie sa uražať a tak. Len neviem či je správne sa mu ozývať alebo čakať alebo čo.

lilyianka

načo chceš byť s bývalým kamarátka? ak sa nebavíte doteraz, tak teraz už načo .. ako ti písali baby podo mnou, ty sama ešte nie si vyrovnaná s rozchodom, si doňho zamilovaná a preto takéto ťahy ..inak by ťa to ani nenapadlo ..a pred vaším vzťahom si si mohla domyslieť, že to nemusí byť večne a teda, že ak to nevyjde, už sa to kamarátstvo asi naspäť nevráti ... niekedy je lepšie mať dobrého kamoša, ako s ním začať chodiť, rozísť sa a potom sa nebaviť

TinaM

ja na kamaratstvo po ukonceni vztahu neverim. Ano, samozrejme, komunikacia v ramci slusnosti samozrejme ano. Ale dobre kamaratstvo je podla mna nerealne.

winki

Nemala by si to robiť, lebo podľa môjho názoru niesi zmierená s rozchodom.

Ale aj tak urobíš, čo chceš. Tak mu skús napísať na narodky, meniny. A uvidíš reakciu. Ak nebude žiadna, tak na kamarátstvo zabudni.