Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť - Zub múdrosti, fixný strojček alebo stolička?

Príspevok v téme: Bolesť - Zub múdrosti, fixný strojček alebo stolička?
Anein

Bolí ma zub, na ktorý som zahryzol včera, a večer ma začal pobolievať (šestka dolná, ľavá), teraz je to viac-menej neznesitelné. Do toho mam fixný strojček na horných zuboch, kde sa mi včera menil drôtik a pritahoval sa. Plus do toho na lavej strane mi začína rasť osmička/zub múdrosti, vidim už trošku bieleho zubu a taku priehlbinku či ako to nazvať. Viem že naisto ma pobolieva šestka na dotyk, je citlivá, už ošetrovana vložkami, čistením kanalikov asi z pred roka a pol. Čím to može byť, začína ma bolieť už celá strana. Môže to byť aj osmičkou, že mi tlačí na tie zuby alebo že ide von alebo čo? Alebo tým strojkom že ma bolí celá strana? Zajtra sa chystám zubárke, neviete čo mi urobí? Či mi znova prevrta ten zub, prečistí. (Teraz si nie som istý čo mi tam robila, lebo si pamatam ze mi tam davala vložku, potom sa mi tam hrabala s ihličkami, takže neviem či mi nevyberala nervy už nahodou, či sa mi tam nejaky hnis nevytvoril), alebo ma pošle na rentgen? A aký najzaručenejší spôsob ako utišiť bolesť na noc okrem tabletky? Ráno som už mal Ibalgin, nechcem sa dopovať tabletkami. Prosím pomóc.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť - Zub múdrosti, fixný strojček alebo stolička? - Fórum - ZDRAVIE.sk