Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podlhovastá tvár..

Príspevok v téme: Podlhovastá tvár..
lll_3

Ahojte ...keď som bola malá mala som obyčajnú tvár normalne proste ale vekom sa moja tvár začala meniť na podlhovastú.. nechem podlhovastu tvar ..chcem obyčajnú okruhlu alebo normalnu tvar čo mám robiť ? na nete sa píše že by som mala skusiť kratšie vlasy s ofinkou.. skusila som a čo sa stalo ? vyzerala som jak obluda no neskutočne ludia mi to aj povedali že to mam škarede teraz mam dlhe vlasy pod plecia s dlhou ofinou a na internete píšu že to je to najhoršie.. tak čo mám robiť.. nechcem takú škaredu tvr.. mam problem aj na fotke. Aj ked sa niekto pozrie bokom na mňa vyzerám hrozne s tou tvárou .. pomoc! ďakujem

lll_3

Neviem či ti mám poslať foto.. nie,že by som sa hanbila no aj to trošku :D ale tak na každej fotke mam dosť dorbu tvar pretože sa fotievam sama a vždy to dám z uhlu aby to nebolo vidieť..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podlhovastá tvár.. - Fórum - ZDRAVIE.sk