Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zlá skúsenosť

Príspevok v téme: Zlá skúsenosť
inhonorastis

Mám 19 rokov a pred 7 rokmi som zažila zlú skúsenosť s učiteľom... nikomu som o tom nepovedala, no teraz mám kvôli tomu problémy... nedokážem sa citovo naviazať na chlapca bez toho, aby som si nespomenula na to zlé... riešila som to aj s odborníkmi, ale nemám s nimi dobrú skúsenosť... ak som bola pri chlapovi, chcel ma tam (pardon, za výraz) pretiahnuť, vraj iba tak to prekonám... potom som šla za ženou a dosť veľa vecí mi dávala za vinu, bolo mi ešte horšie... akú vinu môže mať 12 ročné decko za to, že...... no bola by som rada, ak by sa tu našiel niekto, kto by mi s tým vedel pomôcť... takto žiť ďalej už naozaj nevládzem...

Samin

Ak maš naozaj taky problem, ako hovoriš, ako ti mi pomozeme? Samozrejme že to dokáže len odborník a pochybujem, že by bol každý uchyl a chcel by sa s tebou vyspat. Alebo len možny potencionálny partner čo by navždy tie zle pocity v tebe "zabil". Ale nebudes na tom az tak zle, ked o tom hovoris takto otvorene, do detailov.
Inak tu je povodna tema,
www.zdravie.sk
odvtedy tu boli dalsie dve podobne, ale v tejto je najviac reakcii a asi aj najvacsi problem. Vela stastia.

ta3

ked mas s odbornikmi taketo otrasne skusenosti, az sa cloveku nechce verit, ale pravdaze ja Ti to verim, tak sa sama pokus s tym vnutorne vysporiadat, uz si dospela, mala by si si uvedomit, ze na tom co sa stalo nenesies ziadnu vinu, taktiez si musis byt vedoma, ze nie vsetci muzi su prasce, ak stale nevies zniest dotyk muza, dobre, nesil sa, casom, ked stretnes niekoho, kto Ta chyti za srdce, potom tie dotyky budes vnimat ako nieco nadherne, ano, nepochybne mas blok z toho co sa Ti v detstve prihodilo, ale je iste aj to, ze si zatial nestretla toho spravneho chlapca, z ktoreho by si nemala strach a ked takeho najdes a stale tam bude ten blok, zdover sa mu co Ta trapi, nehanbi sa mu to povedat, predsa nebola to Tvoja chyba, ak to bude niekto, kto bude mat o Teba naozaj uprimny zaujem, pochopi Ta a bude sa snazit, bude nezny a trpezlivy a nakoniec spolu Tvoj problem prekonate, aj mnoho inych zien malo podobnu skusenost vo svojom detstve a nakoniec vela z nich si nakoniec nasli cestu k muzom, su vydate, maju deti a su stastne, Tebe to tiez prajem

inhonorastis

nebudem tu písať moje bydlisko, prepáč... ale tak muselo byť niečo zlé na mne, keď sa to stalo mne a nie inej...aj keď to by som nepriala ani najhoršiemu nepriateľovi...

fero11111

ja by sm miloval preco by som nemal ? milovat sak ty nmozes zato co sa stalo?nemozes asi to bol dost traumatizujuci zazitok to take si ani nepripustaj zeby si zato mohla ty a cim skor vyhladaj pomoc ake mesto si

inhonorastis

nie som z BA... bola som za odborníkmi, chválili si ich a nakoniec to takto dopadlo... ide o to, že nedokážem zniesť dotyk muža, je mi to hrozne nepríjemné, hoci ide o človeka, ktorého poznám od mala... musí byť vo mne nejaký skrat... doteraz som sa nevyrovnala s tým, čo sa stalo... a mám pocit, že sama to ani nezvládnem... strašne sa hanbím za to, čo sa mi stalo... a kto by už len miloval také dievča......

Bruno333

Ahoj, pises dost vseobecne, ale asi sa Ti to tazko pise konkretnejsie...
Najlepsie by bolo to riesit s odbornikom, hlavne psychologom ale dobrym, ktory riesi taketo veci. Napis blizsie odkial si a poradim Ti.Ak by si bola z BA dam Ti hned par tipov.
Najlepsie by bolo vzdy dobre poznat cloeveka, alebo chciet ho najprv spoznat, kym sa zacne napr.vztah.
Da sa rozpoznat (aj ked po dlhsom case),kto ma dobre srdce a chce Ti dat lasku, aj ked casto sme ovladani pudmi...Musis to prekonat jedine uprimnou laskou, urcite rozpoznas kto Ti ju chce dat. Jedina cesta je laska...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zlá skúsenosť - Fórum - ZDRAVIE.sk