Extrakcia zuba

philips

Pokiaľ účinkuje, tak by si mala ísť spať. Ráno by to malo byť lepšie.

Neužívala si nejaké ATB na ten chronický zápal?

Lulita

nedal nic, fakt, ani atb, ziadna vypln, sa cudujem, lebo som tam mala chronicky zapal, no som zvedava ako budem zajtra vyzerat, ten panadol rapid je dobry, nic neboli ako umrtvovacia inekcia skoda, ze zabera tak na hodinu len

philips

Daj si Panadol, Paralen a choď spať. Ráno ti bude lepšie. :)

Ani mňa neinformovali o tom, čo mi tam dali, ale aj tak som to vedel. :D

philips

Nevyplachovať!

Zajtra, pozajtra. Rozhodne nie dnes. Výplachom zbytočne poškodíš krvnú zrazeninu a predĺžiš hojenie.

To biele môže byť mnoho vecí, napríklad aj zabudnutý koreň zuba, ale môže to byť aj koreň iného zuba, prípadne anti-bakteriálna výplň, ktorú by ti tam zubár mal dať.

philips

Nevyplachovať!

Zajtra, pozajtra. Rozhodne nie dnes. Výplachom zbytočne poškodíš krvnú zrazeninu a predĺžiš hojenie.

To biele môže byť mnoho vecí, napríklad aj zabudnutý koreň zuba, ale môže to byť aj koreň iného zuba, prípadne anti-bakteriálna výplň, ktorú by ti tam zubár mal dať.

Lulita

Skecherska - tak ja som kusala stejk, no, al ejasne, ze na druhej strane a pomaly, boli ma cela sanka, akokeby ma domlatili

Skecherska

ani mna zubar o nicom, co sa tyka jedla neinformoval, ale mne to dako prislo logicke - nic tvrde, nejest chvilu na tej konkretnej strane. A vyhybala som sa mliecnym jedlam (neviem proc, ktosi mi to poradil), skor len take makkucke a kasovite veci. Inak, ak mas pocit, ze v rane ostava jedlo, tak sa staci napit vody, trosku v ustach podrzat a vyplut. Mne to pomohlo, ale ako vravim, skor som sa zamerala na tie kasovite veci a tie sa tam dako neusadzali :)

Lulita

philips - ja nepijem, ani nepijem alkohol, aj ked mi nic nie je takze :) mala som na obed stejk, ale jedla som ho asi hodinu, ja sa len bojim, aby mi nieco v rane neostalo z jedla, si to mozem vecer vyplachnut? a este cosi, ked sa pozriem do zrkadla vidim v diere nieco biele, on tvrdil, ze vybral vsetko, moj muz hovori, ze to vidno vedlajsi zub, no dufam, ze mi tam nic nenechal

emalea - 20 e, moze byt kludne...