Muzi a chlapci, aka farba, dlzka a typ vlasov je pre vas najkrajsia?

Príspevok v téme: Muzi a chlapci, aka farba, dlzka a typ vlasov je pre vas najkrajsia?
ZVEDAVA BABA

asi tu uz bolo kopa takych tem, neviem som tu nova, ale muzi aka zena vas ak by ste si mali podla toho vybrat zaujmme. Len na zaklade vlasov. Nepiste mi tu reci, ze su dolezite ine kvality. Pytam sa teraz na vlasy. Kto nechce odpovedat, nech cusi. Dakujem.
zaujima ma to preto, lebo sa tvrdi, ze blondiny su pre zeny velmi sexi a pritazlive a casto si ich vyberaju za partnerky, skor ako take brunety ci ostane. Co si myslite o tom, ze blondiny su prihluple husky, ktorym to vela v hlave nemysli?

slnovrat

Mne sa páči, ako ľahko je spoznať drblinu ako je tato tu, odfarbene vlasy a trápny "štýl" a každému je hneď jasné aké ma iq :DD okrem nej samej, jasné oni sa nosia ako princezné , aj s tým kabelkovym grifom. Viete o tom, že vo Viedni na take čudá nenatrafite ?

sante.

:DD ja tomu ale nechápem. Závidíme, lebo, čo keby sme sa náhodou stretli, veď svet je malý, a ty by si bola blondínka a ja tmavovláska. Poskladala by som sa, úplne by ma to zložilo :D

ZVEDAVA BABA

len som vam prisla oznamit ze proces odfarbovania uspesne prebieha a coskoro bude pekna sexi blondinka. :D
Mozte mi zavidiet dievcata ktore ste ma od toho odhovarali, jasne ze z vas krici zavist nic ine.
cau cau :P

chalice

Zvedava baba dam ti vzor typickych zlatokopiek, lebo o niekolkych takych viem, ze nahanaju bohatych muzov a nehanbia sa aj rozbijat manzelstva za ucelom ulovenia si prachaca.
Zlatokopka vyzera zvacsia: postava modelky, stihla, prsnata(vlastne-umele?), vysoka zvacsa, dlhe blond ale casto aj dlhe cierne havranie vlasy, dokonaly mejkap, oblecenie najnovsej mody, vysoke podpatky(aspon 10cm), opalenie zo solaria, umele nechty, osperkovana, umely keep smiling pri kontakte s potencialnym cielom.
Mozno som na nieco zabudla, ale tak mozes si vziat toto ako radu do buducna pri uspesnom loveni zbohatlika.
A mas scasti aj pravdu, su muzi, ktori tym, ze maju prachy, tak nane lovia babenky mlade s dokonalym telom, pretoze sa riadia heslom "k peknemu autu patri pekna kocka a treba sa predviest pred kamaratmi aku babu som zbalil", ale ver ze ak objavi lepsi kus od teba, tak ti da zbohom. Taki muzi nehladaju lasku, ale len spol. doplnok. Staci, ze sa ti stane nejaky uraz, ktory ti zhorsi vzhlad a si prenho nic.

***Wellia***

Zvedava baba, ja ta tiez vyvediem z omylu :-) ja mam dlhe cierne vlnite vlasy, moje prirodzene nie napojene :) nechty mam dlhe vyzeraju ako umele no su dokladne vypestovane ;) do solarka chodit nemusim lebo so snubencom chodim na dovolenky viackrat do roka a vzdy som opalena :-) dam ti dobru radu: ak si chces najst dobre situovaneho muza a chces ho dlhsie ako na par odvozov ci nakupov, musis uplne zmenit postoj ;) tie tvoje kamosky ti vela veci zatajuju, ver mi :D jasne, ze aj ja som si rada zvykla na lepsie nakupy, no nikdy som materialno nepovazovala za prioritu v zivote a toto moj mily velmi ocenil :-) muz kupi auto iba tej vyvolenej, ktora ho chyti aj za srdce nie len za ud :) mozes ale spadnut do tej nizsej kategorie, ze ti prachac svoje auto pozicia, ty budes kazdemu vraviet ze je tvoje a ked ta vymeni, tak ti vezme pekne krasne aj auticko ;) ps.moje kamaratky maju sikovnych muzov, dobre zabezpecenych, 2 su uz aj vydate, vsetky mame aj svoje auto, a i ked ide o pekne auta, povazujeme ich za nieco co nam ulahci zivot a nie za nastroj na budenie pozornosti okolitych ludi :D a cuduj sa svetu- sme ciernovlasky/brunetky :-) vsetko je to len o okruhu, v ktorom sa pohybujes...;)

bibiana.e

Zvedava, no ja som ciernovlaska a mam najviac ciernovlasok kamaratky a nevidim v tom rozdiel. Ako bolo napisane, staci mat peroxid, na farbe nezalezi, len na hranici pripustnosti.