Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Muzi a chlapci, aka farba, dlzka a typ vlasov je pre vas najkrajsia?

Príspevok v téme: Muzi a chlapci, aka farba, dlzka a typ vlasov je pre vas najkrajsia?
ZVEDAVA BABA

asi tu uz bolo kopa takych tem, neviem som tu nova, ale muzi aka zena vas ak by ste si mali podla toho vybrat zaujmme. Len na zaklade vlasov. Nepiste mi tu reci, ze su dolezite ine kvality. Pytam sa teraz na vlasy. Kto nechce odpovedat, nech cusi. Dakujem.
zaujima ma to preto, lebo sa tvrdi, ze blondiny su pre zeny velmi sexi a pritazlive a casto si ich vyberaju za partnerky, skor ako take brunety ci ostane. Co si myslite o tom, ze blondiny su prihluple husky, ktorym to vela v hlave nemysli?

ZVEDAVA BABA

to ypsilon som napisala omylom niesom az taka hlupa ze neviem dovidenia spravne napisat ale ste ma tak rozrusili az som urobila chybu. vysoku sa snazim ako tak dokoncit ved nakoniec je jedno ako ju skoncim ale podstatny je diplom. aj tak vsetci vysokoskolaci ju flakaju.

a hovorte si co chcete ale ja vidim ze muzi uprednostnuju blondiny moje kamosky su toho prikladom. platia im nakupy beru na dovolenky kupuju im auta atd. trochu sa treba pozerat vokol seba a to niesom z BA.

lilyianka

ale slečna určite nenarážala na nejaké trápne BMW, Audi a pod ..ale skôr na Porsche, Ferrari, Maserati a pod ... snáď by svoje krásne vlásky nenechala viať v takých "šrotoch" :)

Jaroslavo

Ja nemyslim ze to vymyslela osobne poznám taký typ žien. Postava ala Barbie diplom v ruke ale tupé jak tágo. Na SVK ma vysku skončenú kadekto ak ma prachy a známych. A také zlatokopky sú dnes dosť namnozene. Dievča veľa šťastia do buducnosti.

Prezývka55

Ale inac to je ako dost smutne ked niekto zo seba robi saska kvoli BMWcku :D ved BMW alebo Audi ma uz skoro kazdy supak. Z priemernej vyplaty si ho clovek moze kupit.

takajedna

zvedava baba nie vsetci taki chlapi o akom ty snivas idu po umelych, blondavych a hlupych pipkach akou chces byt ty :) moj priatel ma tiez luxusne auto, ale viem, ze taku akou chces byt ty by nechcel ani za nic a takym hovori sproste p..e :) okrem toho ja som ciernovlaska do solarka nechodim lebo mi to nedovoli, umele nechty uz nemam lebo sa mu to nepaci, umele vlasy tiez nemam lebo tie svoje mam dlhe po zadok a este k tomu huste, takze to nepotrebujem :) a co je hlavne- vazi si ma a aj ja jeho...a nie nezbalil ma na auto lebo ked sme sa spoznali este ho ani nemal :) ale ty urcite najdes chlapa s luxusnym autom,krasnym bytom, ktory ta nebude mat za nic a jedine na co mu budes dobra bude sex :) potom nam sem neprid vyplakavat ako sa trapis a tak :) a potesim ta, aby si bola este viac motivovana ano aj ja soferujem to luxusne auto :P :D

Laara

mala tenisky, takze preto na mna neposobila nejak extremne vysoko..ale tych 175 mohla mat, nejdem sa hadat..no rozhodne nejde o zirafu :)

Lulita

Adela ma nejakych 175 cm co som citala, je to pekna vyska, zirafa urcite nie je :) mne osobne sa pacia len vyssie zeny, dlhonohe
a tiez klobuk dole, ze napriek peniazom, ktore si mimochodom vie pekne sama zarobit :) nepodlahla čaru plastik, je to osobnost nie nejaka handra, co necha so sebou zametat a prisposobuje sa spolocnosti :))

Laara

omg, toto snad nemysli dotycna vazne? :D mi isli oci vypadnut od uzasu, ked som to citala..prajem jej len, aby si teda splnila svoj zivotny sen a stretla princa na bielom BMW a bola s nim aj so svojou blond hlavou, na ktoru ho zarucene ulovi, nekonecne stastna :) viac sa neoplati dodavat..

este k tej banasovej..robite tu z nej vysoku zirafu..videla som nazivo, az take terno to s tou vyskou nebude..ma tak max. 170, co rozhodne nie je zavratna vyska ;) iank proti nej nic osobne nemam, mne je sympaticka, aj ked od krasnej zeny ma daleko..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Muzi a chlapci, aka farba, dlzka a typ vlasov je pre vas najkrajsia? - Fórum - ZDRAVIE.sk