Muzi a chlapci, aka farba, dlzka a typ vlasov je pre vas najkrajsia?

Príspevok v téme: Muzi a chlapci, aka farba, dlzka a typ vlasov je pre vas najkrajsia?
ZVEDAVA BABA

asi tu uz bolo kopa takych tem, neviem som tu nova, ale muzi aka zena vas ak by ste si mali podla toho vybrat zaujmme. Len na zaklade vlasov. Nepiste mi tu reci, ze su dolezite ine kvality. Pytam sa teraz na vlasy. Kto nechce odpovedat, nech cusi. Dakujem.
zaujima ma to preto, lebo sa tvrdi, ze blondiny su pre zeny velmi sexi a pritazlive a casto si ich vyberaju za partnerky, skor ako take brunety ci ostane. Co si myslite o tom, ze blondiny su prihluple husky, ktorym to vela v hlave nemysli?

lilyianka

jaaj aha zabudla som, dovtedy si s ním urobíš jedno dve deti, vytrieskaš z neho vysoké výživní a z toho budeš žiť ... to by sa ti skôr oplácalo nechať a nabúchať od nemenovaného B.K. veď on každej matke svojho dieťaťa dal byt, auto,a pod.

Lulita

ked ti nevadi, ze budes len docasnou a bude opichavat ine, ale tak hlavne, ze je "luxus" :)) ale to zistis casom o com zivot skutocne je, este nepredbiehajme, este nevieme, ci budes ako blond uspesnejsia :))

lilyianka

no veď ok, je ot tvoja vec, ale mňa osobne by nebavilo žiť v zlatej klietke a byť len ako "obrázok" ... a nenapadlo ťa, že tento bohatý krásavec s dobrým fárom ťa vymení za inú, mladšiu, keď ty už taká pekná nebudeš???

ZVEDAVA BABA

ja neviem co sa tak rozculijete chlapce ved vazne ked vidim tych bohatych muzov tak po ich boku je blondina malokedy bruneta a este skor ciernovlasa. Take tie s opalenou kozou v solariu aj ja chodim do solarka. Preco ma odsudzujete? mam rada luxus ako moje kamosky mozeme mi zato ze sa takymto muzov pacia taketo zeny?

Ved keby sa im nepacili tak si ich neberu za milenky a manzelky. A vela z nich ma aj VS. Ako ju vystudovali to mi je jedno aj ja chodim na vysku platia mi rodicia ale nemienim driet za male platy aj ked mam o dva roky diplom. Kamosky tiez toho vela rozumu nemaju a nejako s pomocou svojich rodicov dostudovali a teraz maju bohatych muzov ci frajerov. Co je natom zle. Pacime sa im tak preco to nevyuzit. pozrite sa na modelky kolke z nich si najdu zbohatlika a nik ich neodzudzuje.

Lulita

lilyanka - presne na Kucherenko som myslela, kedysi to bola pekna baba, teraz 45 kilova anorekticka s hubou cez cez hlavu, predlzenymi vlasmi a silikonmi, naposledy si dala 20 cm stekle a isla sa nafotit do utulku, hladkat psiky a vyjadrila ssvoju velku lutost, ze idu rusit utulok, no fakt im pomohla kks

lilyianka

ja som to skôr pochopila s tými fárami tak, že ak pozrie do auta, kde chlap šoféruje a je to auto dajme tomu jeho, vždy mu je po boku nejaká bloncka ...

Prezývka55

ZVEDAVA BABA -> len taka vec ze tie blondynecky nemaju auto od frajera ale od tatka podnikatela :D

lilyianka -> preco nie? poslal by som aj ja foto svojich vlasov potom :D

lilyianka

www.pluska.sk veru toto sa im isto hrozne páči ... podľa mňa je to "najvyšší vrchol vkusu a krása v jednom" ..a ešte sa nezabudni prezentovať ako tu dotyčná v názve článku :D (len aby ti to uverili)