Muzi a chlapci, aka farba, dlzka a typ vlasov je pre vas najkrajsia?

Príspevok v téme: Muzi a chlapci, aka farba, dlzka a typ vlasov je pre vas najkrajsia?
ZVEDAVA BABA

asi tu uz bolo kopa takych tem, neviem som tu nova, ale muzi aka zena vas ak by ste si mali podla toho vybrat zaujmme. Len na zaklade vlasov. Nepiste mi tu reci, ze su dolezite ine kvality. Pytam sa teraz na vlasy. Kto nechce odpovedat, nech cusi. Dakujem.
zaujima ma to preto, lebo sa tvrdi, ze blondiny su pre zeny velmi sexi a pritazlive a casto si ich vyberaju za partnerky, skor ako take brunety ci ostane. Co si myslite o tom, ze blondiny su prihluple husky, ktorym to vela v hlave nemysli?

Nimrod

Jednoznacne vyhravaju tmavovlasky a dlhe tmave vlasy.Bllomdiny a svetle vlasy su absolutne nepritazlive nic vzrusujuce v nich nue je su akobt bez zivota bez farby akoby zostarli uz v mladosti a k tomy este ked beriem do uvahy ze casto jy maju blwde zeny ktorw si mysia davat na rvar makeup tak sa mi priam zdaju az skarede

Jednoznacne tmavsie bruntky s popolavohnedociernmy vlasmi su najkrajsie

fero11111

diplomovka ale na tuto rad prispejem cierne vlasy po lopatky :) ale vseobecne ked ma cierne vlasy ma umna vyhru :D v podobe bonusu ze sa snou budem bavit :D