Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môj priateľ má problém so spaním

Príspevok v téme: Môj priateľ má problém so spaním
EllaMi

Dobrý deň,
mám priateľa má 26 rokov a má problém so spánkom. Niekedy sú noci kedy vôbec nevie zaspať inokedy zaspí možno na hodinu dve. Vyskúšal rôzne lieky na spanie, navštívil aj lekárku nič nepomáha. Chcela by som vás poprosiť o radu či neviete o niečom prírodnom alebo o niečom čo by mu mohlo pomôcť.

Ďakujem

EllaMi

prepáč nepamätám si ako sa volali tie lieky, nebývame spolu a dávkovala mu to mama ktorá je zdravotná sestra i keď mne sa to moc nepáčilo, že to do neho furt pchala i keď to nemalo žiadny efekt ... ďakujem za radu tie relaxačné cvičenia je super nápad ... podľa mňa s tým súvisí práve stres a neustále napätie nevie sa jednoducho uvoľniť čo ma strašne trápi veľmi by som mu chcela pomôcť

v.d.47

Niekedy namiesto liekov pomôžu úplné maličkosti, tabletky Persen, kt. sú na prírodnej báze, čaje ako napr. ľubovníkový, medovkový, valeriánka lekárska...nejaké ukľudnujúce cvičenia, na internete skúste nájsť nahrávku Ladislav Chudík - Cesta k uvoľneniu a pred spaním nech si to pustí. Možno vám to teraz príde smiešne, že ako môžu pomôcť obyčajné bylinky, ale z vlastnej skúsenosti viem, že to pomáha. Moja psychiatrička mi to sama odporučila na nespavosť kedže mi tiež nezaberali žiadne lieky. Aké lieky bral, ak mozem vediet?

EllaMi

on mal totižto v minulosti žalúdočné vredy a preto málo ktoré lieky môže a býva mu práveže neustále z nich zle čiže tým pádom mu ani nezaberajú navštevuje pár rokov aj psychiatričku neustále musí nad niečím rozmýšľať on práveže vôbec nevyspáva veď on ani v podstate nespí

agnes998

No ked mu nepomahaju lieky tam nieco prirodne mu tazko pomoze. A preco nevie spat, ma nejake problemy v zivote? Nema depresie? Kedy chodi spat a kedy vstava, ak spi moc dlho rano, potom ani tak skoro vecer nezaspi. Su rozne lieky na spanie ktore by mali pomoct, napr. Mirzaten, ten je aj na depresiu a aj sa po nom dobre spi.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môj priateľ má problém so spaním - Fórum - ZDRAVIE.sk