Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť zuba aj po otvorení

Príspevok v téme: Bolesť zuba aj po otvorení
Enrest

Od utorka ma bolí zub, zub bol už raz ošetrovaný, čistené kanaliky, aťd.. asi pred rokom a pol. Dnes mi to vyvŕtala, vyčistila, stále ma bolelo, tak mi ešte trošku hlbšie niečo vyvrtala a ihlou asi vybrala nerv, neskutočne to bolelo, zub nechala otvorený a predpísala mi antibiotiká. Bolesť sa ukludnila. Bol pokoj na také 3-4 hodiny, no potom ma to teraz začalo zasa bolieť ako včera, celá strana až do ucha. Zub už na dotyk nebolí ako bolel, ale strašne ma boli teraz tá strana. Až tlak v tom zube cítim.
Zajtra mam ist na kontrolu, neviete prosím čo bude ďalej? Mám len 16 rokov, nechcem aby mi ho vytrhla, bude nejaka moznost záchrany zubu? Pomôžu antibiotiká? Fakt sa bojím, zubárka teraz bude mať po víkende 2 týždne voľna, som zúfalý.

Kristina125

podla to bolo tym zapalom, ze ta bolela cela strana. ja som strasne trpela ked mi zubar vybral osmicku. No cele zle. Zapalilo sa mi to po 4 dnoch, tak mi dal antibiotika, opuchnutua som bola dva tyzdne a bolelo to tiez nejak tak. Druhej osmicky som sa bala, ale brala som wobenzym, ten pomaha pri takychto stomatologickych zakrokoch. Aj ked ti lekar nieco robi so zubami a potom ti nasadi antibiotika. Ono to zmiernuje opuch a tkanivo sa rychlejsie zahoji. A dokonca ked ho beries s anitbiotikami tak posilni ich ucinok :)

Lulita

toto som ja prezivala a idem ho dat von, zachrana nie je vsetko mozne urobene, stale na zahryz boli, takze dovi, tiez ma bolelo ucho, hlava, nie je dobre mat chronicky zapal v zube

napochybach

mne zase urobila to,že mi rozvrtala kaz ( zub ma predtym vobec NEBOLEL nikdy,aj ked tam bol kaz),vyvrtala,bolelo ma to jak slak,zaplombovala hned,a teraz ma zub bolí ..je to normalne?myslím,ze nie

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť zuba aj po otvorení - Fórum - ZDRAVIE.sk