Aké sú vaše skúsenosti s liekmi Xanax a Neurol?

chrono

Xanax a Neurol su navykove a maju vela vedlajsich ucinkov,ich efektivita je len v pripade kratkodobeho uzivania.Pokial sa uzivaju dlhsie vznika zavislost,takze nakoniec ta budu liecit zo zavislosti na liecive ktore ti malo povodne pomoct.Existuju aj nenavykove lieciva,skus sa na ne popytat lekara.

Diagnozy

Ahojte všetci, vykašlite sa na chémiu, nájdite si dobrého homeopata,ktoty Vam dá lieky na mieru,tam treba liečiť príčinu a nie príznaky ako naša medicína v zahraničí je to už dävno uznávaná liečba a preplácaná poisťovňou,len u nas na nič neni.Ja som brala 10 rokov Seroxat a xanax
pribrala som z nich 30 kg lebo som len spala a jedla a stále som bola unavena stav sa zhoršoval a dávali mi dalšie a dalšie lieky,skúšali sko na opici.Homeopatiu beriem 5 rokov vyspím a a všetko vládzem. Sice zo začiatku sa to zhoršilo ale to bola len reakcia na kuru,krf som to dobrala nem ziadny strach. Čistu to myseľ aj telo zároveň ale musí byť dobrý homeopat co ťa nameria. Strach je zápal obličiek,uzkosť je zápal moč.mechúra s hnev agresia je zlá pečeň. Najdite si zoznam homeopatov na Slovensku.Prajem veľa uspechov.

midro

zdravim vas napisem vam par riadkov skusenosti neurolu mam 34 rokov 85 kg chodim cvicit a sem tam aj box sportovec ale toto je nepo...dstatne.. obcas sa mi stavalo ze som nemohol zaspat nervozita denny stres poznate klasika a kamarat mi hovoril ze ma neurol ze to je dobre na spanie do vtedy som nepoznal vobec ze taketo nieco existuje..tak mi dal balenie lekar.. obcas som si dal 0.5 na vecer no a potom to zacalo ze uz kazdy vecer no a potom bez toho vobec zaspat.pre mna zmeny v osbnosti spomaleny nechut sa vobec do niecoho pustat clovek straca identitu tupost v hlave retardacia original uyival som to asi tri mesiace a potom si hovorim ze to je zavislost nedal som si nezaspal som bludny kruh dookola cvicenie ma prestavalo bavit a to uz bolo co povedat tak som siel ku psychologovi ze mam problem a ty nasi akoze doktory heee nehadzem ich do jedneho vreca ale su primitivy naozaj stara klobaskova skola hee tek ta p.... mi predpisala xanax nadhera ze aby som aj cez den jedol hovorim si z kaluze do blata tak svedomie mi prehovorilo do duse tak som s tym sekol zo dna na den viem ze sa to nema ale co uz isiel som do toho toto boli pre mna najhorsie dni v zivote co som zazil 5 dni som po sebe nespal ani minutu obrovske uzkostne stavy depresie to ani nehovorim hnacky zvracanie nechutenstvo nevedel som ci pijem vodu alebo mlieko no otras neda sa to ani opisatdo toho som uzival prirodne lieky yn boiron himalajske caje na ukludnenie magnezium 500 3x za den ale nic nenahradi tu chemicku latku co neurol obsahuje zmiesane pocity teplo zimnica bolesti svalovkrce no original ako neaky fetak a v hlave som mal totalne prazdno dezorientacia no tupelo ....katasrofa trvalo to asi 6 dni v ukrutnych stavoch ale dal som to neprajem to nikomu za 6 dni som schudol 7 kil nadhera lae aspon viem ze by som to uz do ust nikdy nedalnikdy nikdy nikdy je to svinstvo horsie ako drogy a neviem k comu to mam prirovnat bordel na com zarabaju farma. spolocnosti a ludia su len otroci vlastnych tiel ako to tu citam depky a nervove uskosti a nespavost sa da prekonat prirodnymi latkami a nie siahat hned po cheeemiii fuuuj vela stastia pri odvikackach ja som to dal ak mate otazky moj mail.eravisk33@gmail.com

jedulka

viviem vykašli se na Xanax, jsou i jiné léky.Lidé na fóru doporučují Rivitrol.Ptala jsem se včera na něj psychiatra a říkal, že je to vyhánění čerta ďáblem.Dal mi místo toho Buspiron EGIS. no zkus ...nevím

vivien1111

Xanax to je totalny humus...mne nerobil vobec dobre nespoznavala som samu seba ked som ho brala, fuj nikdy viac...

jedulka

Neurol,Lexaurin,Xanax, jdou po sobě v síle a účinnosti.Za mé době nebyli ty dnešní velmi ohleduplné antidepresiva.Tak na nich jsem vychovala šest dětí.A byla a jsem za ně ráda, protože i dnes, když je nejhůř tak Xanax vždycky zabere.Tyhle léky nejsou na deprese, ale na úzkostné stavy.Když jde nějaká ataka zaberou nejpozději do půl hodiny.Ale jestli je už ta ataka velmi silná,rozcucejte je,zaberou ihned.Tyhle léky mají jednu vadu, jsou časem návykové.Ale přečtěte si rady některých lidí tady na foru, ti berou Tramadol, což je od bolesti,jim prý zabírají na deprese jak tvrdí a přitom na ně je návyk neobyčejně rychlejší 3 týdny a nedají na ně dopustit!šílené!
Bruno333 jestli ti nezabírají nemáš úzkostné stavy ale spíše deprese.Na ně jsou dneska již velmi moderní a kvalitní antidepresiva. Valdoxan,Argofan, ten je budící, abys byl víc živější a Olwexia je něco mezitím.Je pravda, že zaberou později, to je jejich jediná špatná vlastnost.Hypnotika jsou největší sračky a nebrala bych je ani náhodou, právě protože s nima mám zkušenosti.S analgetikama je to velmi těžký,nezahrávala bych si s nima,když budeš mít do svých stavů bolest co si pak vemeš?Velká bolest se vyznačuje křečovitostí, překvapila mě dnešní nová analgetika, téměř okamžitě přejde křečovitost!Potom teprve bolest.Jak říkám, dnešní léky a farmaceutika všeobecně jsou už někde úplně jinde a to v dobrém slova smyslu.

m77

Bral som to a musím povedať že mi nepomohli.Síce tie príznaky potlačovali ale spôsobovali mi unavu a citil som sa ako omamený.Co mi pomohlo na strach,uzkosť,nervozitu tak to bol Lexaurín,ten zabral na jednotku a ked som si ho dal tak som sa citil skvele,konečne som sa bez strachu začal pohybovať medzi ludmi,ale takisto je to len kratkodobý oblbovák ale pomože

Bruno333

Xanax a Neurol je jedno a to iste, rozdiel je len v nazve (genericum).
Je to zrejme individualne, ale mne Xanax nepriniesol ABSOLUTNE NIC.
Mozno mnohym pomaha,no ja som si dal aj 5 a vobec nic, tak som sa potom na to vykaslal...mam ich doma hrbu a neviem co snimi.
Okrem toho ludom ktorym aj zabral tak sa casto nanho namotaju a zevraj je to dost navykove, co nie je riesenie, iba ak kratkodobo. Vsetky "oblbovaky" ako sedativa, analgetika a hypnotika Ti pomozu kratkodobo, kym nezaberu antidepresiva, ale dlhodobo urcite nie.
Podla mna najlepsie co je na trhu na ukludnenie je Rivotril, ale tiez patri medzi oblbovaky, ale som taky kludny, vsetko je v pohode a s kazdym som kamarat...