Nechcem ísť na stužkovú

Príspevok v téme: Nechcem ísť na stužkovú
Knightley

Už v októbri máme stužkovú ale mne sa na ňu akosik nechce ísť. Nemám rada tie napúdrované parády a večierky, veľa ľudí a tak. Ako kolektív v triede sme dobrý až na pár výnimiek s ktorými sa radšej nerozprávam. No jednoducho som z toho začala mať nervy. Mám nadváhu a veľký zadok a už aj z toho dôvodu sa tam nechcem pretŕčať v nejakých šatách. Ja stále nič nemám vybraté. V šatoch je jedno v hocijakých vyzerám hrozne a ešte mi to pridáva na váhe. No vyzerám hrozne až mi je zle tak začínam rozmýšlať že si šaty nedám len nejaký kostým alebo čo lenže to je zas divné. Čo mám urobiť. Keď si dám šaty tak budem vyzerať ako nakysnutá bábovka a keď si ich nedám tak budem vyzerať ako debil. Šak dobre niekto povie že schudni ale to sa niekomu povie. Snažím sa aj cvičím ale so stravou je to už ťažie. No neviem čo mám urobiť

keksik1

aj tak tam budu vsetci ozrati.. a kamere sa mozes nejak vyhybat.. ale ak sa ti tam strasne ist nechce no tak nechod, skus sa naprklad popytat aj ostatnych komu sa tam nechce a spravte si v ten den nejaky vlastny alternativny program niekde inde, napr. kino alebo cuco v parku, to je jedno:D

Laura93

Neist na svoju stuzkovu??? ako sorry, ale mne to príde divné, nech si hovorí kto chce čo chce...proste je to niečo take kam sa patrí íst,..ved koncís predsa strednú skolu...ja som mala stuzkovú v decembri 2012..z nasej triedy neslo az 5 báb..(hadali sa) a v maji to lutovali a bolo im to luto, dokonca ani stuzky nenosili :D

Sú to krásne, nezabudnutelné spomienky na celý zivot, tie peniaze co som dala na to vsetko stáli za to !!! Ved predsa stuzkovu maz len RAZ za zivot..pochop to :!!!

Nie nadarmo sa hovorí NAVZDY SA ZACHOVA V PAMATI STUZKOVá...

joj...hned by som si ju zopakovala (BTW: a tiez sa mi na nu moc nechcelo ist :D :D a odchadzala som medzi poslednymi :D bola to ta najlepsia zabava akú som v mojom zivote zazila :)

toleka

tiez si myslim ze stuzkova je totalna hovadina, druhy krat by som tam nesla za tie peniaze co vyhodis za stuzkovu si kupis pomaly aj dovolenku alebo nejaky vikendovy pobyt v zahranici

xxy

ja som videla na stuzkovej uz vseliake baby, dokonca niektore v pekne strihanych satach vyzerali velmi dobre i ked neboli stihle

Burleska

Stuzkova je ta najvacsia blbosta najzbytocnejsia oslava, ktora je v polovici skolskeho roka,keby aspon po maturite to bolo ako oslava, pochopim...Je to nezmyselna akcia, a ak to takto citis vobec tam nechod, usetris za naklady, saty a podobne. Konaj ako Ti hovori srdce...:)

Lulita

a vsetko to bude nakamerovane a ked budes na seba pozerat bude ti zle, skus schudnut do zimy casu dost a ak nie, tak nechod, ak to tak citis, je to tvoja vec

Aja02

Kvôli nadváhe neísť na stužkovú je blbosť. Daj si šaty na šňurovačku tie ta zoštíhlia a hlavne si daj dlhé, nie krátke.

Ja som si šaty na stužkovú vybrala dva dni pred ňou. No stress. :)

flegma

do oktobra casu dost, daj si tu stuzkovu ako motivaciu a ako odmenu za zhodene kila si kupis pekne saty
strava je zaklad, bez jej upravy to nepojde