Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ťažko sa mi dýcha

Príspevok v téme: Ťažko sa mi dýcha
bubms,hskhcs

asi pred štyrmi mesiacmi som začala mať taký divný pocit na hrudi ako keby mi tam niečo sedelo a zle sa mi dýchalo. Vysvetlím to takto keď som sa chcela poriadne nadýchnuť tak ako keby mi v tom niečo zabránilo jednoducho ten nádych ako keby nebol dokončenýa kašlala som. Doktorka povedala že počuje chrapenie na prieduškách tak mi dala antibiotiká. Sice sa to trochu zmiernilo ale nepomohlo to úplne. Po troch dňoch keď som doužívala antibiotiká tak mi to prešlo samé lenže teraz sa to znova vrátilo. Nie je to až také hrozné ako predtým ale začala som zisťovať že keď sa snažím zhlboka nadýchnuť tak ma zabolí chrbát niekde v oblasti medzi lopatkami a ešte mám aj pocit ako keby som mala niečo v hrdle, stále musím prehĺtať a pri každom prehltnutí mi niečo lupne v hrdle :D nebolí to ani to neni nejak nepríjemné len je to divné :D Inač idem na štítnu žlazu ale jej funkcia je v poriadku. Aspoň že to

Lulita

ja som mala podobne tazkosti a uz som si myslela, ze ma klati kadeco, nakoniec mam astmu, plus aleergiu na milion veci, skus zajst na alergo

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ťažko sa mi dýcha - Fórum - ZDRAVIE.sk