Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Može otehotniet?

Príspevok v téme: Može otehotniet?
Lacozmartina

Zdravím ,

Chcem sa spýtať na otazku ktorá tu už asi bola ale nie presne takto .

Mal som dnes sex s priatelkou . Našemu sexu predchádzalo uspokojovanie mojej priatelky mojími prstami . Pri tom som sa vzrušil a zvlhol mi penis . Po chvilke som priatelke strčil penis do vagíny ale potom sme sa rozhodli , že radšej použijeme kondom kedže si dala ešte len prvú antikoncepčnú tabletku . Ale mňa zaujíma či može otehotniet z tej tekutiny ktorú som mal na penise ked som do nej zasunul . Bol som v nej max 10 sekúnd. A viem , že som sa spravil pred sexom asi hodinu a tato tekutina ejakulát nebol.

Ďakujem za odpoveď.

Kvety zla

A prezrad mi, preco tvoja frajerka nezacala uzivat antikoncepciu v prvy den menstruacie?

Pravdepodobnost ze by otehotnela nie je vysoka, ak si sa po tej ejakulacii co bola pred sexom este vymocil.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Može otehotniet? - Fórum - ZDRAVIE.sk