Ako dlho uzivat doplnky stravy

Príspevok v téme: Ako dlho uzivat doplnky stravy
hancos

Prajem Vám pekny deň. Asi 3 mesiace užívám DS (doplnky stravy) ako su:
Jamieson Magnezium 100 mg.
Jamieson Valerian
J- Stres Plex
J- B-komplex (ob deň)
J- Cod Liver Oil
J- Relax and Sleep
MedPharma Medovka

Mám 73 r. K tymto DS užívám lieky na srdce po infarkte na prostatu a iné. Užíval som asi 30 r. rozne Benzodiazepiny na spanie, s nespavosti sa objavila DEPRESIA, tiež som užíval AD tohoto typu.
Už 8 mesiacov toto "svinstvo" neuzivam, iba večer 0.5 mg. Xanaxu. Ten som tiež roky užíval.

Som sa vybral na "cestu" z ktorej nieje už návrat. Pane RNG Vás uznávám ako dobrého odborníka na tieto záležitostí, preto Vás velmi prosím o radu ako ďalej pokračovat. Svoju "Kalváriu" som si už prezil, aj občas ešte prožívám. Byvam v dedine, a všetky DS si musím objednávat. Dakujem za odpověď.

hancos

Vďaka RNG, tak teda mozem nadalej uzivat spomenute DS, + D3 podla udporecenia. Vyhladam spomenute lekarne. Všeho si ukladam, aby som si to mohol hocikedy precitat.

RNG

V prvom rade treba objednavat z lepsich , lacnejsich zdrojov s lepsim vyberom, tj zahranicne cez internet.
Co sa da na Slovensku kupit lacno a dobre su mikrovlakniny(produkty s vlakninou) a lecitin, napr s obchodu Vemica.eu na zlepsenie cirkulacie a podporu imunity/probiotickej crevnej flory.
Na ostatne by som pouzil napr iherb.com kde maju velky vyber, znesitelne ceny a najlacnejsie postovne na Slovensko, zatial.
Na Prostatu napr ja pouzivam 2 x 1 gram zmesy rastlinnych sterolov(beta sitosterol, stigmasterol a ine)
na rozsirovanie ciev je dobre brat hloh, /hawthorne, 2 gramy denne(ucinok ACE),
na riedenie krvi a rozbijanie krvnych zrazenin(predidenie infarktom a porazkam) napr 3 x 2000FU nattokinazy alebo 2 x 120 000 jednotiek serrapeptazy.
To su vsetko uplne bezpecne a velmi ucinne potravinove doplnky
Protidepresne a na zlepsenie absorbcie mineralov a imunity odporucam minimum 2000 az 5000 IU vitaminu D-3.