Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Imunológ v Žiline - máte skúsenosť, môžete odporučiť?

Príspevok v téme: Imunológ v Žiline - máte skúsenosť, môžete odporučiť?
chorá11

Ahoj,
máte niekto skúsenosť s nejakým fakt dobrým imunulógom v Žiline, prípdne v okolí (Martin, PB, ...)???
Myslím, že je najvyšší čas k nejakému zájsť, nakoľko sa mi stále vracajú tie isté choroby a objavujú aj nové, neskutočne zhoršuje alergia a moja lekárka sa vždy zmôže len na konštatovanie toho, že je to dočasne zhoršené zo stresu a predpisuje mi antibiotiká, ktoré síce zaberú, ale po dvoch mesiacoch som opäť chorá. Nemyslím si, že som pod stresom, ale objektívne chorá a bola by som rada, keby sa konečne liečila príčina a nielen dôsledky, teda prejavy choroby. Síce neviem, či mi na tej imunológii pomôžu a niečo zistia, ale ja už naozaj nemám chuť užívať 4antibiotiká v priebehu 6mesiacov.
Pomohol niekomu z vás imunológ, prišiel na niečo, alebo to bude len strata času, vyhodené peniaze a verdikt, že je môj stav v podstate normálny???

drobnývrabec

A ty si ta najpovolanejsia, ktora to dokaze posudit, hehehe, ale vsak vyskusaj inde a uvidis, aky zazrak sa s tebou stane..

chorá11

Spomínaná pani doktorka na mne otestovala niekoľko druhov liekov a niekoľkoročné návštevy u nej môj stav len zhoršili... odborníčka nulová, roky praxe možno má, ale to je tak všetko...

drobnývrabec

V tom pripade ti nejde o vedomosti a skusenost lekara, ale len o mile a usmievave chovanie voci tebe, ktore nic neriesi...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Imunológ v Žiline - máte skúsenosť, môžete odporučiť? - Fórum - ZDRAVIE.sk