Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spomaleny metabolizmus, nechudnem, co teraz?

Príspevok v téme: Spomaleny metabolizmus, nechudnem, co teraz?
Warrace

Pred asi rokom som bola sprosta. Drzala som dietu, schudla som sice 8kg co som vtedy potrebovala, ale odvtedy mam vsetky kg naspat a metabolizmus len 1260. Co mam robit? Cvicim 3-4 krat tyzdenne, pijem vela vody, jem pravidelne - nic nepomaha. Chcem schudnut, ale ked dodrzujem racioínalnu vyzivu, nechudnem ani deko! Som na mrtvom bode. Nechcem znova dietu... :(

RNG

U zien je dnes velmi casta znizena cinnost stitnej zlazy, aj ked velka vacsina ma na krvnej skuske negativny nalez. Dopln si jod a selen mozno ti to pomoze zvysit metabolizmus.
Inac na zvysenie metabolizmu je hromada roznych doplnkov, menujem niektore, ako napr alkaloidy(kofein, thein, theobromin cacao), green cofee extract, garcinia cambodia, tonalin/CLA, 7-keto DHEA, citrus auracium, gotu cola, a na potlacenie chuti do jedla extrakt z hoodie gordonii a ciastoce aj rozne octy.

Warrace

Kamarátka mi poradila jesť ako chcem, ale nesmiem prekročiť hodnoty môjho bazálneho metabolizmu. Predsa len, výdaj musí prekročiť príjem..?

Fleur-de-lis

Čítala som, že keď sa človek snaží opäť naučiť metabolizmus správne pracovať, tým pravid. jedením každé 3-4 hodiny tak môže dokonca na začiatku aj pribrať. Ale keď sa metabolizmus upraví, tak začne chudnúť. Môže to trvať aj pár mesiacov.
A nechudneš len na váhe alebo ani výzorovo? Lebo však svaly vážia viac ako tuk, a píšeš, že cvičíš

Lapry

Ahoj, jediná vec o ktorej viem že pomáha pri chudnuti a zrýchľuje metabolizmus je jablčný ocot.. určite odporúčam z vlastnej skúsenosti radšej tabletky..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.