Po zvracaní

Príspevok v téme: Po zvracaní
Mkk

Ahojte,trpím PPP bulimiou a chcela by soms a opýtať čo je vhodné a bezpečné zjesť po zvracaní..väčšinou sa prejedavam podvečer ,zjem kopy hlupostí,pečivo,sladkosti atd(v podstate všetko možné ale väčšinou sladké) a potom to všetko dám von..Potom mam žaludok skoro prázdny a viem že za nejaku hodku na mňa príde hlad,už ale nemám chuť sa prejesť iba tak zdravo najesť ,preto by ma zaujímalo čo je dobré si dať,čo žaludok aj ukludní po takej záťaži a pomôže aj črevám..teraz neviem chcela som si dať rybie prsty so zeleninou ale neviem či si neuškodím,kedže je to robené na oleji,čo by bolo vhodné jesť teraz ?

katarineckaa

ahojte chcela by som sa spytat - zvracala som vcera hned po veceri a vyvracala som krv. pockala som asi 10-15 mmin a skusila znova a potom uz som vyvratila veceru. neviete preco sa to stalo? bolo to preto ze jedlo este vtedy nebolo v mojom zaludku? vracala somm nasilu este len dvakrat takze si nemyslimm ze mam nieco poskodene na to aby to krvacalo, stalo sa vam niekedy nieco podobne?

Lapry

Ahoj z vlastnej skúsenosti viem že acidofilné mlieko pôsobí ukľudnujúco a tiež pomáha liečiť žalúdok..