Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Agentúra na prácu v zahraničí

Príspevok v téme: Agentúra na prácu v zahraničí
SimonaPráca

Cawte ludia neviete poradiť nejaku agenturu dobrú na prácu vonku? alebo akou formou si získať prácu vonku. Pretože sa mi nedarí nájsť zamestnanie na ponuky mi nikdy neopíšu alebo nezavolaju a už nemam viac menej ani kam posielať čo sa týka slovenska. Zvyknem na profesií alebo na bazari, kariera a pod. posielat zivotopisi na nejake primitívne roboty. Lebo ja mám len 20 rokov a strednu, anglicky viem priemerne, iný jazyk neviem. A nič sa mi moc nedarí najsť ani zohnať. A tým pádom neviem kde zohnám tu požadovanú prax čo všade chcú. Tak som sa zatial dala na absolventsku prax ked netečie nech aspoň kvapká no ale z tej biednej sumy sa vyžiť nedá a už ma nebavy byť doma na krku rodičom lebo chcem sa osamostatniť a byť finančne zabezpečená. A nepýtajte sa ma prečo nejdem na vysoku. Proste radšej chcem zarábať a kupiť si čo chcem a kedy chcem a vysoká mi bude k ničomu, len kopec stressov pri skúškach a po nej aj tak len krutá realita. Viete nemám nejake super konexie ani veľa kamošov, mam dve kamošky ktorý by tiež chceli isť preč vonku. Odyšli teraz z vysokej aj oni dve. jedna z historie a druhá z politologie. Proste tiež by z toho nemali nič. Takže sme tri ale proste neozývaju sa nám z nikadial. Ani kamošov nemáme nejakých ktorý by nam hodili nejake miestečko pracovné. A strednu máme pedagogicku. Ale to je jedno . Len ako tak čítam na každu agenturu su fasácke sťažnosti tak neviem ako ísť vonku. Nejaké vaše rady a odporučania že čo a kam a cez koho alebo ako by mi pomohli. Dakujem.

SimonaPráca

hej za pás ta ešte možno zoberu ale zaplatia ti velky k.. t... NO. NO PO ABsolventskej ma nezoberu, zoberu noveho absolventa vieš to tak chodí oni to maju preplacane cez ESF fondy.. A vonku co ja viem nieco robit do skladu, casnicku , hoco..nemam prax tak si nemozem vyberatr.

njcjfnf

este. by ma zaujimalo o ake prac. pozicie mas zaujem. lebo bud sa precenujes a hladas si pracu na ktoru fakt nemas kvalifikaciu, alebo ti praca upratovacky alebo predavacky nevonia. lebo predavacky do hypermarketov a pokladnicky zhanaju stale si myslim. alebo pracovnikov za nejaku vyrobnu linku.

JessicaI

SimonaPráca

pises, ze robis absovensku prax tak sa spytaj v tej firme ked budes mat koncit ci maju pre teba pracu aj na dlhsie a skus tam zostat co najdlhsie. Pripadne si hladaj pracu aj cez agentury na slovensku ked uz budes mat tu absoventsku prax. Mozno Ta hned po praxi skor zamestnaju.

Slavomír

To s vyskou a hľadaním práce si vystihla perfekne krutá realita na SVK. Máš vysku ale čo z toho. Na inzeráty spolah nieje oni sa malokomu ozvu lebo už majú vybraného človeka a konkurz je len zásterka pre úrady práce. Vitaj v realite života dievča.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Agentúra na prácu v zahraničí - Fórum - ZDRAVIE.sk