Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Víkendy - depresia

Osamelý

Je pravda ze do vzťahu sa treba oddať celý ale ak nájdeš tu správnu babu do pohody tak to stojí zato. Vtipnú veselú babu s ktorou si rozumieš.

Osamelý

Prezyvka teba uspokojí pc a hry ? Lebo mňa nie niesom puberťák čo sedí furt doma. A mám rád spoločnost ľudí a pohyb.

Osamelý

Vzťah mám len je odcestovana sme v kontakte cez maily, skype. Aj kamosi sú teraz mimo. Mám ešte dvoch takých dobrých ale sú ženatí a majú deti tak už nemajú toľko času voľného. Venujú sa rodine. Ale sused šiel na dovcu a mám na starosť jeho ppsa tak už je to lepšie zatiaľ. :)

wowo1

asi chces vlastne vztah nie?ak nie tak sa ozvi kamosom s pred 10 rokov,,je to super vec uvidis...a kino divadlo aj to sa da nie?park priroda...

fashionisdrug

Osamelý
žena... ja som to nemyslela ako pozvanie na rande :D. Myslela som,len ze o tom mozme pokecat bez toho,aby to citalo cele forum, ale kasli na to. Drz sa :) Pekny vecer.

Osamelý

Ty si muz ci zena ?? Prepáč ale ja sám tu nechcem zoznamovať len som chcel vedieť ci sa niekto citi tak ako ja. Mailovat a skypovat mám s kým. Nepíšeš odkiaľ si koľko máš rokov..

fashionisdrug

Osamelý
Najlepsie je sa s niekym novym zoznamit :) ked je clovek osamely, tak mi napis na mail a pokecame :)... swaggerjag@azet.sk

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Víkendy - depresia - Fórum - ZDRAVIE.sk