Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potrebujem radu múdrejších ľudí ako ja

Príspevok v téme: Potrebujem radu múdrejších ľudí ako ja
TrochuZufala

Prosím vás o radu. Asi pred mesiacom som sa ja rozišla s chlapcom, ktorého som ľúbila, páčil sa mi, ale náš vzťah mi už nevyhovoval, a dala som koniec. Naliehal, aby som ten konec nedávala, pretože on ho nechce, no ja hlúpa som aj tak len koniec dala. No teraz, som si uvedomila, že ho stále ľúbim a chcem. Ja viem, že je neskoro plakať nad rozliatým mliekom, a že človek si uvedomí, čo mal až ked to stratí, ale.. kamaráti mi hovorili, že sa ešte trápil po rozchode, plakal kvôli mne.. a ja som sa smiala. A teraz ? Chodím s ním vonku, no už aj s jeho partiou, a tvárime sa že sa nič nestalo.. on sa smeje, ja sa smejem.. ale ked prídem domov, čakám, že zavolá, alebo napíše.. proste stále čakám na nejakú odozvu, stále čakám, že prajevy opäť záujem.. aj ked asi márne, pretože som ho zranila, ja si to uvedomujem. No zistila som, že mi chýba a stále ho ľúbim. Ale ako mu to povedať ? A ako sa mu ospravedlniť a povedať, že som urobila chybu ? Ľutujem všetko, čo som spravila a že sa kvôli mne trápil.. a to len kvôli tomu že som dala koniec pre nič za nič.. Prosím o radu, dakujem. ..

WildWind

to ze sa smiala som pochopila inak, nie tak ze by sa mala smiat pri rozchode, to si neviem predstavit, ze by toto mal niekto urobit...dobre, uznavam, ze mesiac je dost kratka doba na to, aby si uvedomila, ze co k nemu naozaj citi, ale zasa netreba z nej robit bezctinu obludu, preto lebo "nevie co chce"...byt nou, porozpravam sa s nim o tom a bude vediet na com je

whiteamerica

WindWind, nezasluzi z dovodu, ze nevie co chce, proste sa na tom este aj smiala, to je o com potom? Co by si si ty myslela o takom muzovi, keby ta kopne do prdele a potom sa ti este aj smeje? Ziadny ohlad na city ineho? Vcera ho nechcela, dnes ho chce, A zajtra bude CO ???

WildWind

preco by si ho nezasluzila? ak to vtedy tak necitala a nebola si tym ista, mala s nim zostat len tak z lutosti? trapila by sa ona a aj on...vsetci co boli niekym odkopnuti, si myslia ze iba oni su tie chudiatka a druha strana to znasa uplne v pohode, ale vobec to tak nie je!

je to tazke a chce to cas si opat toho druheho cloveka ziskat, pokial naozaj chce, pokial ho ozaj lubi, zasluzi si sancu, ale to najlepsie moze posdudit jedine on! bud sa s nim nenapadne zacni bavit, normalne, nenutene, alebo sa ho rovno na to spytaj a uprimne sa o tom, co sa stalo porozpravajte a hned zistis ci mas sancu ci nie, je to iba na nom, jasne ze v takychto situaciach byva hrdost cloveka nad lasku, a preto je mozne ze ta odmietne..ale nemyslis si, ze si preto zly clovek ako by si niektori mohli mysliet

Jenny ST.

povedz mu to priamo,ako si to napisala tu a ja by som mozno trosku aj zaklamala,len aby mi odpustil a povedala by som mu,preco som sa s nim rozisla.skus mu ty zavolat,alebo mu nejako ukaz,ze ti na nom zalezi...to je moj nazor

trampolina

Agnes998,
to je jedno !! ze bola mlada alebo nebola. Urobila chybu, ktora niekomu ublizila. TAK NECH ZA SVOJE CINY NESIE AJ ZODPOVEDNOST !!!

jedulka

myslím si, že by ses mu neměla omlouvat,chlap si pak postaví hlavu, ale vysvětlit, tak aby pod čarou bylo cítil, že ti to tak až jedno není.To je všechno, jdi pryč a nech jeho at to pojme nebo né....

ta3

Hrac
som rada, ze si to ako chlap tiez potvrdil, zeny su citovejsie, dokazu viac prehryznut ako muzi, je to dane prirodou, ved Vy pochadzate z Marsu a my zeny zasa z Venuse :-))

tak Ty si myslis, ze je uz nenavratne prec? vsak uvidime, nech to dievcina skusi, aby mala ciste svedomie, ze chybu chcela napravit a uvidime, ja som sama tiez zvedava, ale si myslim, ze tato dvojica su este velmi mladi ludia, ze sa ku nej pravdepodobne vrati, to skor v starsom veku muzi reaguju sposobom, ktory predpokladas Ty

TrochuZufala
daj nam potom vediet ako to vsetko skoncilo

Hrac

a k tym odmietnutiam. Je to presne tak. Pred par mesiacmi som chcel jednu zenu, vsetko vyzeralo ok, dlhe kecanie, spolocne veci, viac hodinove telefonaty az raz napisala, ze spoznala nejakeho na diske (a to som mal uz ist k nej na navstevu domov)... pak po mesiaci sa ozvala, ze ci to este plati vsetky tie dohodnute veci co sme mali... Ale mne to uz bolo jedno a len zo zdorilosti som jej odpovedal a uz nemame odvtedy kontakt...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potrebujem radu múdrejších ľudí ako ja - Fórum - ZDRAVIE.sk