Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Epilator

Príspevok v téme: Epilator
zuzi74

Kupila som si epilator Braun Silk epil3-3380 na zaklade celkom slusnych recenzii. Na jednej strane som bola celkom nadsena, ze epilacia nebola az taka bolestiva ako mi to viac zien opisovalo, ale na druhej moja spokojnost nie je az taka super. Chlpky vytrha tak mozno na 60%. Ale co ma viac zaskocilo bola chladiaca rukavica, ktora sice prijemne schladi, ale potom som mala pocit, ze epilator chlpky nevytrhava, nakolko pokozna po nej ako keby navlhla. Ma niektora z vas tiez takuto skusenost? Co sa tyka nadstavca na bikiny som tiez dala prec, lebo epilacia bola este horsia.

zuzi74

Ano prva. Viem ze vlhka pokozka sa zle epiluje, preto som po druhom schladeni rukavicu odhodila, nechala pokozku preschnut a epilovala dalej. Ale naozaj vsetky chlpky nevytrhalo. Po kupeli som nebola i ked citala som, ze prave po nom sa lepsie epiluje, hm.

odpovedam

Bola toto tvoja prva epilacia? Ja som si musela najst spravnu techniku, aby sa mi podarilo vsetko vytrhnut, teraz uz to nie je problem. Tiez mam braun silk epil. Ta rukavica je hlupost, pokozka sama znecitlivie pocas epilovania. Vlhka pokozka sa epiluje zle, preto sa napr. ja nikdy neepilujem po sprche/kupeli. Ide to proste tazko.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Epilator - Fórum - ZDRAVIE.sk