Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Závislá na sladkostiach!

Príspevok v téme: Závislá na sladkostiach!
10555533

Asi pred 2 mesiacmi som sa rozhodla zmeniť svoj životný štýl hlavne čo sa týka zdravia (stravovanie, športovanie, ...). Začala som cvičiť rôzne posilovacie cviky, behávam pravidelne, atď.
Tým som zmenila aj svoju stravu, nejem žiadne mastné, ale zdravé jedlá šaláty, kur. prsia, ... Avšak nedržím žiadnu diétu, no problém je ten, že síce aj keď si dám každý deň, zvyčajne ráno nejakú čokoládu alebo jogurt, proste neviem sa zbaviť závislosti na sladkostiach. Keď celý deň nejem sladkosti tak som nervózna a na konci dňa keď už ležím v posteli, siahnem po niečom sladkom a dopadne to tak, že zjem polku čokolády. Čo s tým? Ako sa zbaviť neodolateľnej chute na sladkosť? :D Prosím nejaké rady ja som z toho už zúfalá!

poPotvorka

tohoto pocitu sa nezbavis ,ja aj ked nesmiem nic ,vzdy si co to supnem do nejakej "skarocky" aby mi to nezozralo osadenstvo mojho pribytku

agartio

netreba si od nicoho odvykat.
ako som pisal, tie chute zmiznu same, ak je vnutri tela cistota.
potom sa vratia len obcasne, ked prijde velmi velke psychicke vypatie, ale vzapati, po vyrieseny problemu zmiznu, takze nevznika ziadna zavislost.

zavislost na sladkom je vzdy sposobena parazitmi.

Agnes998

Tak to si este dobra ze zjes len polku cokolady, ja polku nedokazem nechat, zozerem hned celu. Suhlasim s Lulitou, ja s chutou na sladke bojujem cely zivot. Nikdy sa toho celkom nezbavis. Mozes si od toho odvyknut ak nebudes nic sladke jest, ale ked zas zacnes, si v tom zas.

diedie

Chut na sladke sa da krasne odstranit biorezonancnym pristrojom. Mam odskusane. Po 3 sedeniach sa ti to tak zhnusi, ze sa sladkemu budes vyhybat na kilometre.

agartio

90% chuti na sladke mi zmizlo po ociste od parazitov, nasledne naco mi zmizla aj kandida, ktora cukry miluje.
Takze tie sladkosti nechces jest ty, ale nepozvani navstevnici v tvojom tele, ktori ta do toho manipuluju, aby si ich krmila.
Precitaj si tento clanok
www.jajsem.com

Takisto chut na sladke suvisi s nedostatkom lasky.

Takze, mas malo lasky a privela parazitov.

Lapry

Ahoj tento problém som mala aj ja skúšala som to riešiť rôznymi spôsobmi ako že ked som dostala chuť na sladké tak som vypila pohár vody aby ma to prešlo no ale nejako to nepomáhalo, na chvíľku sa som chuti na sladké zbavila ale to bolo všetko. Môj ďalší a úspešní pokus bol že ked som dostala zase chuť na sladké tak som si ho dopriala ale predtým som musela vypiť trochu jablčného octu zriedeného s vodou, čo bolo dosť hnusne, ale jablčný ocot pomáha na všetko a vraj zbaví chuť na sladké.. neviem či mi pomohol ten ocot že ma zbavil chuti alebo to že už som nemala chuť preto lebo ten ocot je fakt hnusný..

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Závislá na sladkostiach! - Fórum - ZDRAVIE.sk