Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depilácia nôh

epilaciaa

no ja neviem, ja takýmto krémom moc neverím. Raz som skúšala veet krém a absolutne mi chlpky nezišli, mám ich dosť hrubé, možno to je aj tým...
plus krém "nevytiahne" celý chlp, len ten, čo je na povrchu a tak za pár dní je možné že budeš mať opäť chlpky

no keďže žiletku nechcem ani ja, rozhodla som sa pre vosk, v kozmetike! prvý krát to dosť bolí ale dá sa to vydržať, no nedaj si naraz celé nohy, akurát nevýhoda dosť veľká, že musíš počkať, kým chĺpky opäť dorastú a až potom vieš ísť znovu ku kozmetičke...no keď takto vydržíš aspon 3x tak budeš mať chĺpky jemnejšie a môžeš prejsť na epilátor, ktorý vďaka tomu že uz budeš mať jemnejšie chlpky, nebude tak boliet:)

Beky4

Ahoj ;))
Ja som zo začiatku volila žiletky, ale presne ako si písala, chĺpky iba hrubnú, a rýchlejšie rastú .. Tak som sa teda rozhodla vyskúšať niečo iné ;)

Skúsila som teda, voskové pásiky, robila som si to mesiac a potom som si povedala, že dosť !
Ak máš pevnú silu, tak bez problémov, po nich siahni.. ale naozaj to veľmi bolí, hlavne na vnútornej strane stehien..
Mne sa dokonca, začala s voskových pásikov, robiť nejaká nepríjemná reakcia.. zo začiatku to bolo bez problémov, ale po čase ma po každom jednom odepilovaní, boleli, štípali, svrbeli nohy .. a približne za 2 týždne sa mi, začali tvoriť dosť veľké, nepríjemné vyrážky na celých nohách !!

Tak som si teda povedala, že stačí .. a hľadala som na trhu, šetrnejší výrobok ku pokožke ..
a našla som toto -->>www.e-avon.sk
Je to depilačný krém, je naozaj veľmi účinný, a mne osobne nohy vydržia bez chĺpkov , aj 2 týždne.. ale samozrejme u každého to je iné ;) ..
Síce zaberie ti to dlhší čas, než napr. holenie .. cca. 20 minút ;) . pretože, dokým si to dáš na nohy, to chvíľku trvá, a potom to musí pôsobiť 5-10 minút ;) ..(mne stačí iba 5 ) ..a potom si to takzvanou "špachtličkou" dáš dole ;)

Určite ti to odporúčam, a dokonca s toho nemám žiadnu zlú reakciu,(mám veľmi citlivú pokožku :´( ) a používam to už pol roka .. ;) ..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Depilácia nôh - Fórum - ZDRAVIE.sk