Smrť

Príspevok v téme: Smrť
Laila0000

Ahojte, prosím Vás už sa dlhšie trápim nad sebou. :( .. Pred polrokom, mi zomrela babička aj dedko. , a odvtedy mám veľké psychické problémy.
Myslím, na samovraždu ( viem, že to nieje normálne, ale hanbím sa ísť ku psychiatričke).. po smrti, starých rodičov som sa úplne uzavrela do seba, stratila som veľa dobrých kamarátok, a začala som nenávidieť celý svoj život, seba..
Po smrti, mám aj dlhodobý problém, že veľmi priberám .. nejem ani tak veľa sladkosti, (skoro žiadne) aj športujem, ale priberám jednoducho stále, neviem čo to znamená ;´( nikdy som predtým taký problém nemala .. chcela by som, veľmi by som chcela vyzerať takto --> s6.favim.com
Je pravda, že takto som nevyzerala NIKDY, ale veľmi by som to chcela dosiahnuť....prosím, poradte mi ako tak schudnúť ... vyriešil by sa aspoň jeden môj psychický problém ..

Veľmi Vás prosím, zareagujte na túto moju zúfalú, prosbu .. moji rodičia sa mi snažia pomôcť, ale nejde to, boja sa o mňa, trápia sa, a nechcem im spôsobovať problémy!! .. prosím, poradte mi ohľadom týchto mojich psychických problémov.. už nevládzem ;´(
Ďakujem !!! ;)

Laila0000

p.d.
--> stále, sa snažím len nieje to ľahké ;´(

Lulita --> malo, by ti byť úplne jasné že smrť ! ... z toho,mám depresie.. ako vyzerám, že mám chuť sa zabiť ... je to všetko len a len z toho, ;´( .. ked sa to nestalo, mala som krásny život, ako s rozprávky, ked to prišlo , všetko sa začalo rúcať ! .. ako Domino ;(( .. toto čo som vypísala, to je len maličký kúsok mojich problémov .. ;´(
A ako som už písala, to robím .. (myslím cvičenie, a jem primerane, ) , len som sa chcela informovať, či som tou smrťou nemohla spôsobiť nejakú poruchu, alebo ja neviem ..

Ale aj tak dakujem :)

Lulita

tak teraz neviem, co ta trapi, ci to, ze ti umreli stari rodicia, alebo, ze chces byt anorektickou

zial, smrt je prirodzena vec, raz sa aj tak vsetci niekde stretneme, s tym nenarobis nic a nehladuj, jedz primerane a cvic, bude to ok