Ako pribrať do bokov?

Príspevok v téme: Ako pribrať do bokov?
Marek555

Dobrý deň. Mojim problémom je že som veľmi chudý... V jedle sa neobmedzujem, takže nechápem prečo... Ak aj niečo priberiem, automaticky sa mi to uloží na bruchu, takže vyzerám ako v 4. mesiaci... Inak ruky, nohy, všetko chudé... Najviac ma trápi že aj keď mám občas menšie brucho, v bokoch(alebo ako sa to vlastne volá) som stále chudý. Pri pohľade z boku som širší ako pri pohľade spredu, zozadu. Ale to by tak u chudého človeka nemalo byť či?
Nejaké rady, skúsenosti? :-) Ďakujem

odpovedam

Vola sa to skryta obezita. To su ludia, co maju tuky ulozene na bruchu, ale maju chude koncatiny. Ak sa v jedle neobmedzujes, neznamena to, ze budes pribraty v kazdej casti tela. V tvojom pripade by bolo najlepsie zacat posilovat a dni, kedy necvicis, robit kardio (beh, bicykel), upravit si stravu a zacat sa obmedzovat (vynechat cukry a pridat velmi vela bielkovin). Ak mas takyto typ postavy, tak je to velmi obtiazne, musis byt trpezlivy. Je to asi divne, ze ti odporucam schudnut, no posilovanie a bielkoviny ti zabezpecia rast svalovej hmoty, nie tuku na bruchu...