Ktoré povolanie je v dnešnej dobe najvhodnejšie?

detox-girl

plasticky chirurg, lekarnik - ak vlastni sukromnu lekaren, chirurg, gynekolog, zubar, spickovy informatik, ale aj stolar, murar, instalater, tesar, automechanik...
je dost povolani, pri ktorych budes mat staly prijem, len by ta to malo troska aj bavit.

poPotvorka

jej akurat citam jeden super clanok s nadpisom :
Cigan vzdy prezije ,chudobni gadzovia skacu z mosta !!
ja viem nema to nic spolocne s temou aj ked .......
a je tu taka mudra veta ,ktora vraj pochadza z Biblie ,ale ...... sa mi ju nechce pisat :))
---
no a najvhodnejsie ??
asi financny poradca ,ale nie v tejto republike
spravca ostrova to asi taktiez nie v tejto republike :)))
no ale ja prahnem po testovacke toboganov to by som si teda vychutnala

Maoam

co odpovedat na tuto otazku, ked si absolutne neuviedla, na co mas vobec, co zvladas, ktore oblasti ta prirodzene tahaju, ake studium by si teda vobec zvladla...

najprv odpovedz na to + co ta taha a potom sa da lepsie poradit

vebe

Stale mi tu nieco chyba, ze co by chcela studovat a robit samotna maturantka, ved nejako musi byt orientovana.
No ale do zoznamu uzitocnych povolani do buducnosti este nieco pridam- geriater a psychiater, ludom totizto stale viac hrabka a bude stale viac starkych, sice po milion plastikach, ale starobe sa aj tak nevyhnu

vebe

Ty vobec nevies co by si chcela studovat? Iste je dolezite vystudovat nieco co je potrebne, aby si mala sancu sa zamestnat, ale okrem toho musis byt presvedcena ze to chces aj robit. Medicina, ucitelstvo, pravo-ved to su tak diametralne odlisne oblasti, nemoze ti byt predsa jedno co z toho by si potom cely zivot robila. Lekar, ucitel, pravnik, ved to su tak odlisne povolania a vyzaduju si uplne ine predpoklady.