Tri tyzdne do svadby a uzke saty

Príspevok v téme: Tri tyzdne do svadby a uzke saty
druziicka

ahojte. poznate nejake triky, resp. sposob na urychlenie chudnutia? sice cvicim a snazim sa drzat zdravej stravy... no kamaratka sa o tri tyzdne vydava a dalsia kamaratka jej mala ist za druzicku. musi ale odist pracovne do zahranicia takze oslovili mna. a musim sa supnut do siat jej velkosti :D nesudte prosim, len by bodli nejake rady

whee

Ale trochu tuku treba pre vstrebanie niektorych vitaminov atd :-) treba vsak sledovat skladbu jedla, spociatku mozu pomoct kaloricketabulky.cz , potom uz casom vies, co kedy ako. Na vecer bielkoviny. Po sporte hned dodat cukor, nabr banan. Po nejakom case proteiny. Ranajky kludne sacharidy, aj na desiatu, obed zelenina napr s masom, ja si robin salaty aj s vajickom atd. Dressing si mozes urobit z greckeho jogurtu, ja si tak lyzicu rozmiesam s chilli, ktore milujem :-D na olovrant by som volila tiez nieco bielkovinove, alebo zelene smoothie... vecera bielkovina. Kludne aj proteinovy prasok..

o.m.g@

Lenze ja nechudnem a kto ano tak nech si da teda bryndzu a nie jogurt.
poPotvorka nech je po tvojom aby si bola spokojna nema to cenu sa tu bavit ci bryndza alebo jogurt....mudrejsi ustupy maj sa pekne :):):):)

ebi777

potvorka nesúhlasím, všetko s mierou, tuky sú potrebné pre organizmus, malé množstvo tuku treba, uplne obmedziť určitenie

skôr treba obmedziť úplne na minimum uhľahydráty, čiže sacharidy!!!! lebo od toho sa priberá najviac!!!

poPotvorka

no je blbost whee :-/ ..... no uz zase protireci ,takze v skratke povedane ,ak chces chudnut treba obmedzovat AKEKOLVEK TUKY ...ci tie zdravsie ... ci umele
takze na veceru podla mojho nazoru ziadny jogurt ... howgh !

whee

Ved ja tiez nezijem len na klickoch :-D mojou slabostou je poriadny krvavy argentinsky steak, ale to nepokladam za nezdrave. Ale ked mam na vyber pri rovnakom jedle, ci si ho dam v ovela chutnejsej a zdravsej forme alebo umelinu, tak volim prvu moznost.