Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Operacia srdca

Príspevok v téme: Operacia srdca
aigrela

babka má už 2 rok arytmiu srdca..proste ťažko sa jej dýcha, dýchavičnosť, voda v pľúcach..preliečovaná..a momentálne CHVÁLABOHU stabilizovaná..avšak na budúci týžden ide na operaciu srdiečka..vraj jej nepracuje dobre chlopna ci co..moja otazka znie..je to nebezpecne? takato operacia?? babicka ma 73 rokov...

odpovedam

Aigrela, urcite mas babicku velmi rada. Ved to je jasne, ked sa o nu tak bojis. Ale ber to z tej stranky, ze tvoja babicka ma sancu dostat sa z neprijemnych pocitov, urcite sa jej ulavi. Budte hlavne pri nej, ked pojde na operaciu, aby ste ju podporili. Chapem, ze sa bojis, ja by som sa bala tiez. Ale hlavne mysli pozitivne, ked sa vyplaces ;-). Netrap sa zbytocne...

aigrela

strašne strašne sa o babku bojím a plačem už asi hodinu..operovať ju majú asi až v stredu ale ja sa bojím veľmi aj tak :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
hejže bude v poriadku???

ta3

kazda operacia srdca je rizikova najma v babkinom veku, zalezi velmi na stave, najma psychickom, v ktorom momentalne je, treba ju povzbudzovat a verit ze vsetko dobre dopadne, ved ak by to riziko u nej bolo vzhladom na vek privysoke, lekari by ju asi uz neoperovali, drzim palce a potom daj vediet ako operacia dopadla, ja verim, ze vsetko bude v poriadku

odpovedam

Kazda operacia nesie rizika. Ale doverujte lekarom, ze odvedu dobru pracu. Hlavne babicku pred operaciou nestresujte, nech je v dobrej nalade. Zelam, nech to dopadne dobre ;-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Operacia srdca - Fórum - ZDRAVIE.sk