Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sen

Príspevok v téme: Sen
Andyčatko4

Mala som chalana dva týždne (včera sme to ukončili z dôvodu, ktorý tu nebudem uvádzať)Predtým som sa ale riešila s jedným chalanom /v dávnych detských časoch sa mi páčil a prišiel vlastne čas, že o 5 rokov sme sa dali do reči prvýkrát/ Nechala som to tak a dala sa dokopy s tým chalanom, s ktorým sme ukončili vzťah včera. Ale počas vzťahu sa mi veľakrát sníval ten chalan z "detskej lásky" a sníval sa mi jeden sen, ktorý mi stále stále vŕta v hlave. Snívalo sa mi, že som bola u nich pritom som nikdy nevedela kde býva, ani na akom poschodí, vôbec, proste nič. Mne sa snívalo, že býva v zelenej bytovke a býva na predposlednom poschodí. Ráno som mu napísala, že sa mi sníval a presne som mu popísala svoj sen. On sa ma spýtal, že odkiaľ viem kde býva, že som to popísala presne. Odvtedy nad tým stále premýšľam, ako je možné že sa mi to snívalo, keď som to vôbec nevedela?

Andyčatko4

Na takéto veci ja verím, lebo veľakrát sa mi sny plnia, veci zo snára a tak, ale naozaj že sa mi sníval "živý sen" a on tam býva a to všetko to sa mi stalo prvýkrát :) ... tak tak Kalika takéto veci sa mi stávajú dosť často :) ... nejaké prepojenie, telepatia alebo čo :) .... možno mi to malo povedať aby som ten vzťah ktorý sa ukončil včera aby sme ho ukončili :) kto vie

Kalika

AC..
Tým, že si na neho myslela, pripustila jeho pôsobenie na sebe, ste sa akoby prepojili na seba...
Poznáte to, keď na niekoho pomyslíte a on sa zjaví (zavolá)?

Zachytila si jeho pocity, vnemy..

Basky

Sny su velmi dolezita vec,da sa z nich vela dozvediet, pochopit, porozumiet roznym problemom a veciam, javom...Problem vsak je ze Ti nikdy nepomoze (aspon podla mna) nejaky snar a pod. ale najtazsie je ze musis si ich zanalyzovat sama.
Cize pochopit vlastnu mysel dokazes najlepsie Ty sama...Skus to este zanalyzovat aj keby to malo trvat nejaky cas (dni , tyzdne), poznanie niekedy da na seba cakat...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.