Tolerovali by ste to?

Príspevok v téme: Tolerovali by ste to?
Dendži

Ahojte, mám toľko vecí, pre ktoré neviem spávať a ktoré ma strašne hnevajú už veľmi dlho. Som s priateľom 2 roky aj 3 mesiace. Som žiarlivá, ja viem. Ale nemyslím si, že som žiarlivá neprávom. Boli sme na kupalisku, pred nami stála jedna kočka. Pozeral si jej na zadok, pričom som stála vedľa neho ! Na pokeci si vypisuje POTAJOMKY s inými dievčatami ! Všetko mi zatajuje ! Vymazáva si konverzácie. Klame mi. Ja viem, že mi budete radiť, aby som sa ne neho vykašlala, ale ja to proste urobiť neviem. Na tom kupalisku sme boli s jeho kamarátom. Jeho kamarát ho začal drgať a mrkať ne NEHO, lebo išli iné BABY ! Som z toho už zúfala. Vôbec ma nechápe. Vôbec nechápe ako sa cítim ja ! Ponižuje ma to ! Načo je teda so mnou, keď potrebuje robiť toto? Toľko krát som ho s plačom prosila, nech mi to nerobi, nikdy ma nepočuval. :(
Neviem či mu môžem ešte dôverovať, ja viem, že náš vzťah je už uplne pokazený. Ale ja sa aj tak ešte snažím. Ale na to treba asi dvoch. :( ..

whiteamerica

Maoam
a preco su premnozeni ? pretoze zeny takych hladaju a dovolia sa im mnozit.. :/
potom je jasne, ze svet speje do vojny a sraciek, ked sa mnozia len alfa samci :D
alfa, oc vo skutocnosti nedokazu o nic viac, ako "beta", len proste sa viac promotuju, to je cele.. viacmenej

Maoam

aha, tak som to zle pochopila z textu, no to je proste typ muza, takych je ako maku, su premnozeni na planete, ale tak ide tu to o to dievca, ona si musi uvedomit, kto je a co chce a ze toto nie je pre nu

whiteamerica

a bez dovery NEEXISTUJE vztah,
mnoho modernych blaznov si mysli ze ano,
no skuste to a krachne to :D
dovera je zaklad, sice aj ostatne je dolezite.. ale nikdy nejdem do vztahu bez dovery.. a u vas neni dovera.
neda sa spat
aky mas spanok?

whiteamerica

Muzi znasaju rozchod DAAAAAA-AAAAA-AAAA aa a aaa AAa aaa Aá ááa A Á Á aa Á aaaa AA LEKO horsie, ak to ukonci zena :D
cize to je krasna pomsta, ak si to vobec ale uvedomi..

whiteamerica

cize 20 rocna ma 14 rocneho? :)
ja som mieril na toho chalana a jeho kamosov :)
ak splasila 20+ chalana co toto robi, tak ja sa pytam, a slusne, KAM DO PEKLA SPEJE TENTO SVET ??

ebi777

tu nie je problém,že sa pozerá po iných ženách,
po prečítaní všetkých príspevkov je evidentné, že si ťa vôbec neváží a doslová zametá tebou
postav sa na vlastné nohy a odíď, ukonči ten vzťah!
a začni si budovať sebavedomie, evidentne ti ho ududopal do zeme
si predsa žena zvládneš to!!!
PS: takýto chlap sa nezmení, zbytočne "čakať na lepšie časy"

Maoam

ake porozpravat, oznamit, ze sa s nim TY rozchadzas, aspon jedno urobis - ukoncis to TY a posles ho do riti TY

a potom zacni nad sebou rozmyslat a davat si dokopy ako sebavedomie tak aj sebadoveru a rozmyslaj, preco si mu to dovolila a preco si si to nechala - lebo dovolila si to ty, zrejme nemas jasne stanovene hranice, zrejme nie si asertivna, zrejme nie si dost nezavisly typ, to vsetko sa da zmenit, tym ze na sebe budes postupne pracovat, ale ako prve - musis seba analyzovat a nechat si isty cas uplny klud od vztahov a venovat sa IBA SEBE SAMEJ

je to o tebe, on nestoji uz ani za sms-ku, ale nevadi, oznam mu KONIEC a vymaz si vsetko, blokni ho vsade a hlad si seba a svoju cestu, aj ked to bude sprvoti strasne tazke

ale inak nikdy nebudes mat sancu na normalny vztah a na to, byt stastnejsia (alebo fakt stastna) neskor

drz sa a zmobilizuj na to vsetky sily a NIC nevysvetluj, proste len oznam rozchod z tvojej strany, dovi-dopo a nepodlahni ziadnym scenam, vydierackam citovym, ohovaraniam, kydaniam na teba, ignoruj VSETKO