Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Švédska diéta

Príspevok v téme: Švédska diéta
Andyčatko4

Ahojte, od zajtra idem na švédsku diétu. Trvá 7 dní a malo by sa schdnúť 5-7 kíl. Mne by stačilo tých 4-5 kíl dole lebo tých 60 čo mám teraz mi robí veľkú neplechu a do plavok sa nedám s mojím veľkým bruchom. Počuli ste o nej? Našiel by sa tu niekto kto by ju začal so mnou? Tu je rozpis jedál na 7 dní:
Pondelok
Raňajky: 1 pohár mlieka, pohánková kaša
Obed: 10 dkg syra, Šalát s paradajkou, paprikou a cibuľou. 1 Pohár teplého mlieka.
Večera: 3 varené zemiaky, 20 dkg varenej cvikly zo smotanou, 1 kúsok chleba

Utorok
Raňajky: 1 pohár mlieka, pohánková kaša
Obed: 250 gramov varenej ryby, 2 varené zemiaky. Miska zeleného šalátu s olejom
Večera: 200 gramov z bielej kapusty, s cibuľou a olejom. 1-2 uvarené vajíčka a 1 pohár mlieka.

Streda
Raňajky: 1 pohár mlieka, 6 dkg syra, kúsok chleba.
Obed: 250 gramov kuraciny, 100 gramov šalátu, 1 pohár jablkového džúsu
Večera: 150 gramov zemiakovej kaše, 8 dkg syra, kúsok chleba, pohár mlieka

Štvrtok
Raňajky: 1 pohár jablkového džúsu, dve hrianky
Obed: 100 gramov pohánkovej kaše, neveľký kúsok vareného mäsa, 150-200 gramov jablka a pomarančov.
Večera: 10 dkg ryže, 150 gramov šalátu z paradajky, cibule a oleja. 1 pohár mlieka.

Piatok
Raňajky: 1 jogurt a 1 pomaranč
Obed: 1 fašírka, 100 gramov varených zemiakov, šálka čaja
Večera: 150 gramov pomaranču, 200 gramov ovocia, 1 pohár jablkového džúsu

Sobota
Raňajky: 1 pohár mlieka, 200 gramov pohánkovej kaše
Obed: 150 gramov zemiakov, 150 gramov mäsa, 1 jablko, 1 pomaranč
Večera: 100 gramov ryže, 200 gramov šaláta zo zeleniny s olejom

Nedeľa
Raňajky: 1 pohár mlieka, 150 gramov pohánkovej kaše
Obed: 200 gramov rýb, 100 gramov zemiakov, 1 jablko, 1 pomaranč, 1 pohár jablkového džúsu
Večera: 1 malý rezeň, šalát zo zeleniny, 1 kúsok chleba, 1 jablko a 1 pohár jablkového džúsu

Andyčatko4

Vážila som sa dnes ráno a pol kila je fuč :) keby to šlo tak ďalej ak počítam dobre 3,5 kila približne by malo ísť preč :) to sa mi páči :D

Andyčatko4

my až niekedy v auguste pôjdeme niekam /pravdepodobne/ a keď nie tak aspoň budem mať zo seba lepší pocit v septembri :D :) ... Držím palce :) Verím že dáme tých 5 kíl dole a keď nie tak aspoň 3-4 :D

pumky

Andycatko ako tak pozeram sme na tom skoro rovnako....ja meriam 170 a vazim tiez 60. :P 25teho mam ist na dovolenku takze dufam ze do vtedy dam dole tych 5 kg!!

Andyčatko4

Ja si myslím, že keď som od zimy dala už dole 8 kíl len zmenou stravovania tak by som to mohla dať aj teraz touto diétou a keď nie tak to budem aspoň považovať za "detoxikáciu" :D :) ... Prvý deň je za mnou a neni to vôbec také drastické pretože, keď sa najem som úplne sýta len po obede ma ťahalo vziať si niečo sladké ale odolala som heh :) ... A k tomu cvičeniu, stále mam denne 30 brušákov :)

Meretseger

Vždy ma udivuje, že 170+ baby chcú mať cca 55 kg, keď ja ako 160-centimetrová som mala donedávna 56?! Hoci to už bolo trochu veľa, tých 53/52, čo mám teraz, je lepších. No dobre, a nejaké cviky na spomínané partie plánuješ? Okej, viem, lokálne sa vraj schudnúť nedá, ale v SME boli nedávno celkom dobré cviky práve na brucho, nohy, zadok, etc. a síce sa mi do nich momentálne nechce, tie svaly precvičili, boleli ma aj tie, o ktorých neviem, že ich mám...:) Alebo plávanie... či džoging... (hihi, tak dobre sa mi radí a sama som lenivá ako voš, kurňa, vodu káže, víno pije XD)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Švédska diéta - Fórum - ZDRAVIE.sk