Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Počujem hlasy, vidím predmety..

Príspevok v téme: Počujem hlasy, vidím predmety..
DSDV

Zdravim vas... uz som sem par krat pisala, opisem to ale znova a v skratke: Mam nieco podobne schize ( ak to ovsem nie je schiza): pocujem hlasy, vidim predmety, machule, vidim ludi ale v skutocnosti nie su... mavam stavy kde toto vnimam, velmi sa bojim lud az v ich spolocnosti placem alebo utekam odtial... je to zvlastne lebo okrem toho ze mam panicky strach z ludi akokeby pri tych stavoch nic necitim- mama place a ani to s mnou nehne, niekoho nieco trapi ja nic... mavam amoky vtedy, velmi kricim a hadam a s kazdym ,hadzem po ostatnych veci a tak.. nedoverujem nikomu, mavam depresie, chcem si siahnut na zivot... mam pocity ze ma kazdy prenasleduje, ze mi citaju myslienky a ze sa proti mne spriahli vsetci. Nikto ma nechape a ja to stale vyhadzujem pred oci mojim najblizsim... mama hovori ze si nevie so mnou rady a aj ONA stale na mna hulaka a aj s otcom a otec niekedy a fyzicky zasiahne. Lenze najhorsie je ze ja si myslim ked mam tie stavy ze to je normalne co robim a co sa mi deje a proste potom ke prejdu tak som zo seba znechutena a aj pocas tych stavou mam pocit ze som tu navyse, ze kazdemu so len a len na pritaz. Posledne som videla postavu fakt strasidelnu tak som sa rozbehla a schovala. Vydavam aj neznesitelne zvuky a neviem spat. Bojim sa. Posledne som mala aj take pocity ze som lezala a mysela som ze sa hybem aokeby so mnou niekto manipuloval... Ale najhorsie je na tom to ze nikto ma nechape kazdy mi radi tvari sa ze je to lahke prermoct ako nejake prechladnutie... Rodicia aj rodina na mna kricia, ale asi od zufalstva to chapem, ale ja za to nemozem a vobec mi to nepomaha... k psychiatroi chodim, antipsychotika beriem, no posledne mi ich zmenila koli zdravotnemu stavu na slabsie... vas nazor? nejake rady? pomoc???

DSDV

no zdravim bola som u toho psychologa ale na Rorschacha uz potrebujem doporucenie, tak mne sa len rozpravali a idem 31.7. Len mne bolo uz skoro dobre, dokym mamina nezacala na mna hulakat... teraz mam mensie obavy :(

DSDV

No aj ja som nad tym rozmyslala niekedy ale ludi co vidim a aj tvare ked sa mi formuju z machul alebo tie hlasy (stale je to ten isty, muzsky) tak ich proste nepoznam, su to nezname... i ked je pravda ze raz som videla samu seba v takom akokeby tranze a totalne znicenu tak neviem... zajtra idem k psychologovi, budu mi robit Rorschacha tak ked tak napisem :)

DSDV

No ja mam vcelku dobru psyychiatricku, nemozem na nu povedat zleho slova, je to starsia skusenejsia pani... len je aj pravda ze ja sa priecim aj tomu co mi hovori, proste si myslim ze to nepotrebujem ale to asi k tej diagnoze aj patri nie?... no nic asi by som sa mala premoct a urobyt vyrazny prelov vo svojom zivote

Stopaaa

skoda, ze v zaluzi pri nitre uz nepracuje primar rosinsky. on bol nielen vynikajuci psychiater, ale mal aj paranormalne schopnosti a vedel rozlisit, kedy ma clovek naozaj schizofreniu a kedy su v hre nejake ine javy. a hlavne dokazal tie javy odstranit bez liekov. on je uz stary pan, je davno na dochodku, ale jeho stari pacienti o nom dodnes rozpravaju s uctou. mnohym ludom pomohol, lebo psychiatricke lieky len potlacia tvoje vnimanie, ale ak je to skutocne nieco z ineho sveta, to tie lieky neodstrania. budes len trpiet nadalej. rosinsky napisal o tom aj vela knih a su velmi uznavane v celej europe. je to velmi, velmi vzdelany clovek, ziadny sarlatan, ovlada 16 jazykov, vratane cinstiny. tu su niektore knihy ktore napisal:
skoda ze tvoji rodicia to pokladaju len za chorobny stav, ze nezvazuju, ze by sa mohlo jednat aj o nieco realne.

www.martinus.sk

www.martinus.sk

www.martinus.sk

DSDV

Dobre ludia po tej davnke nykobu rano sa mi viac menej ulavilo a je mi lepsie.. nie uplne ale lepsie taze asi do nemocnice nejdem.. akurat som velmi unavena a otapena a boli ma zaludok... ale to je furt lepsie nez taky schizo stav... na 100%

DSDV

dobre dakujem no aj ja chapem mojich rodicov len ja sa viem v tychto stavoch velmi rozladit a fakt mi aj hovoria niekedy ze ich desim a tak... moc si ani nepamatam z tych amokov proste... ale tak uvidime snad to pomoze do nemocnice fakt nechcem ist...

teltri

S liekmi sa dá vymeniť aj psychiater, to je moja skúsenosť. Len ako teoretický tip by som spomenul knihu od kňaza Gabriela Amortha - Posledný exorcista. On uďeľuje dlhé roky exorcismy a mal aj podobné prípady.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Počujem hlasy, vidím predmety.. - Fórum - ZDRAVIE.sk