Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som zmetená ..

Príspevok v téme: Som zmetená ..
Lusi123

už dlhšiu dobu poznam jedneho chalana... Spoznala som ho pomocou kamaratov a potom sme sa este par krat stretli na party ... No kamosi mi vravia ze je strasny suknickar a ze stale len klame ... No ja neviem ci mam tomu verit..pretoze ked som snim je kumne strasne dobry a nezny ... A vzdy ked som snim tak akoby ostatni neexistovali... No ked som bez neho tak stale nanho myslim .... A vzdy ked pocujem piesen ktoru obidvaja milujeme tak si spomeniem na neho a tie chvile snim ... Viem je to blbe len neda mi to pretoze mi ho vsetko pripomina uz ani nedovolim ziadnemu chalanovi aby sa ma dotykal .... Nikdy som taka nebola ..neviem co sa somnou deje :O

Sofi123

dakujem za rady ... Pokusim sa dat si pozor .... Sklamanie by som uz nezvladla.... Mam ho ale velmi rada... No snazim sa nedavat mu to najavo ... Ale on sam mi povedal ze ked mu poviem ze je napr magor ..ze on to berie ze je premna milacik .... A stale sa somnou takto hra :O snazim sa mu tak lahko nenaletiet ale on vzdy najde sposob ako byt somnou .. :O stale mi hovori aka som zlata , ake mam pekne oci :o

Deria

Moze byt, ze kamarati ziarlia a mozno maju pravdu, ono je to tazke odhadnut ale len na reci zase nemozes dat. Musis sa presvedcit sama, aky je. Daj mu tu sancu ale ber to s rezervou, aby si sa nesklamala, tak ako tu bolo uz spominane. Hlavne nebehaj za nim, lebo ak je aj suknickar, tak je na to mozno zvyknuty. Ty by si ho mala zaujat prave inak. Nech on trochu tentokrat zabojuje o teba! Ak ho zaujmes, prip. ak sa do teba zalubi, mozno uz nebude ani suknickar.

Sofi123

no jo to je problem ... Neviem kedy a kde je .. :O a este vzdy ked pridem niekam a je tam aj on tak stale chodi zamnou ... Aj ked ho odstrkujem tak on je neodbytny ... Vzdy je iny ked som tam aj ja

Sofi123

ale ked ja nemozem k nemu chodit ... Pretoze moj byvali je jeho tak povediac sused ..byva kusok od neho a ja sa ho bojim :O

Andyčatko4

Ja si tiež myslím, že by si mala ísť za ním neohlásene a nie raz :) Ak sa presvedčí sama na vlastné oči že je sukničkár tak kamaráti mali pravdu. V tejto dobe ver hlave sebe a tomu čo uvidíš ty, nie rečiam :)Ale pozor lebo pozerať sa na to cez ružové okuliare nebude to správne riešenie :) Buď opatrná aby si nebola sklamaná!

Sofi123

no ved som pisala ze nechcu aby som snim bola ... A viac ma to trapi ked to nechce ani moja naj kamoska ... Aj som sa snou pohadala kvoli tomu :o no ja mam 18 a on 19

lilyianka

kamoši môžu klamať z rôznych príčin, možno aj tebe klamú z nejakej ... nechú, aby si s ním bola a pod .. koľko rokov máte?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som zmetená .. - Fórum - ZDRAVIE.sk