Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zasnuby

Príspevok v téme: Zasnuby
Santa

ahojte ja som sem uz pisala, mam priatela o 17 rokou starsieho, boli sme na dovolenke. a tam ma poziadal o ruku. dal mi cas na rozmyslenie. aj mi tam povedal co mi nikdy nepovedal " Milujem Ta, ale nehovoril som ti to, rozmyslal som vela nad tebou. A milujem ta. Este som tak zenu nemiloval ako teba." No krok do manzelstva je velke rozhodnutie. Rodicia mi povedali ze je to moje rozhodnutie ked som snim stastna ma podporia. Jeho rodicia ma maju velmi radi. Neviem, na 80% som rozhodnuta. ale 20% stale ostavaju nerozhodnich.

Santa

Dneska mi do postele doniesol ranajky, a povedala som mu svoje ano , som stastna. mladcieho si najst neviem, nerozumiem si s mladym, lebo len sekaju hrdinou.

martina 123

dost stary pre teba nemyslis? Ja by som nedokazala chodit s takym starym korenom. Si predstav ze budes mat 35 a on uz bude v podstate ako na dochodca. Nemozes si najst mladsieho?

o.m.g@♥♥♥♥

A ked ho milujes preco sa obavas svadby do 1 roka ?
A ked si nevies ineho predstavit po tvojom boku tak preco tie obavy ?

lilyianka

a to prečo by ste sa museli zobrať do roka? akože ok, beriem, že ak sa dvaja zasnúbia, tak nejak so svadbou neotáľajú, ale poznám aj takých, čo sú zasnúbení pekných pár rokov a ešte sa nechystajú brať

Santa

ulet myslim aj z oboch stran, teraz v tejto dobe je to vselijake. Ja ho lubim. a ziadneho chlapa si neviem predstavit po boku. skvor som sa obavala ze ked sa zasnubime budeme sa musiet zobrat do roka.

lilyianka

úlet myslíš z tvojej strany? tak to by si snáď už mala vedieť ty ..a z jeho asi ťažko má už dosť rokov a predpokladám, že aj rozumu ... neivem, ste spolu málo, 10 mesiacov, ak máš ešte pochybnosti, skús vyčkať ..ale veď nikde nie je napísané, že sa musíte zobrať do roka alebo skôr .. zasnúbení môžete byť kludne pár rokov :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zasnuby - Fórum - ZDRAVIE.sk